Kontakt

REDAKCJA & REKLAMA

redakcja@oswiecimskie24.pl

Szymon Chabior - 513 413 413
szymon@oswiecimskie24.pl

REKLAMA

Najczęściej wyświetlane

REKLAMA
 

Najczęściej komentowane

OŚWIĘCIM. Policjanci spełnili marzenia dzieci - ZDJĘCIA

Powiat, , raf - 14.12.2016 12:00

A   A   A  
OŚWIĘCIM. Policjanci spełnili marzenia dzieci - ZDJĘCIA
Fot. KPP Oświęcim

Policjant z Komendy Wojewódzkiej Policji w Katowicach oraz funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Oświęcimiu wzięli udział w tegorocznej edycji Szlachetnej Paczki. Wraz z wolontariuszami, oprócz prezentów, spełnili dodatkowe marzenie trojga dzieci, które pragnęły, by choć przez chwilę poczuć się jak prawdziwy stróż prawa.W ramach akcji Szlachetna Paczka oświęcimscy policjanci, dołączając do mieszkającego w mieście nad Sołą kolegi po fachu z Komendy Wojewódzkiej Policji w Katowicach, wręczyli świąteczne prezenty dwóm oświęcimskim rodzinom.

 - Podczas tego wyjątkowego spotkania policjanci spełnili jeszcze jedno wielkie marzenie dzieci z tych rodzin, by móc usiąść za kierownicą radiowozu i zapoznać się ze służbą policjanta. Funkcjonariusze z przyjemnością opowiedzieli dzieciom o służbie w Policji, a następnie zaprezentowali radiowóz oraz umundurowanie i sprzęt policyjny. Na zakończenie spotkania podarowali policyjne maskotki oraz elementy odblaskowe - informuje Małgorzata Jurecka z Komendy Powiatowej Policji w Oświęcimiu.


Wyświetleń: 2166
Dodaj do: Wykop ten artykuł! Dodaj na Śledzik! Dodaj na Twitter! Dodaj na FaceBook! Dodaj na Blip! Dodaj na Pinger!     |     Wyślij link

Galeria

 
 
 


zobacz całą galerię ››

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Dodaj komentarz


Nick:

Treść:

Anty-bot:

Komentarze

Brak komentarzy!


Inne w tym dziale

28.05.2017 - Powiat, komentarzy: 0
PIŁKA NOŻNA. Sprawdź sobotnie wyniki... ››
27.05.2017 - Powiat, komentarzy: 0
PIŁKA NOŻNA. Wiosenny szlagier w... ››
27.05.2017 - Oświęcim, komentarzy: 0
OŚWIĘCIM. Wieści z Ratusza - FILM ››
22.05.2017 - Powiat, komentarzy: 0
KOBIECY FUTBOL. Blisko, coraz bliżej... ››
22.05.2017 - Oświęcim, komentarzy: 0
OŚWIĘCIM. 48-letni dealer narkotykowy... ››
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
 
REKLAMA

Galeria zdjęć

Imprezy

Organizujesz jakieś wydarzenie, organizujesz jakąś imprezę!?
Zadzwoń i wypromuj ją w portalu Oświęcimskie24.pl0.26554703712463