Kontakt

REDAKCJA & REKLAMA

redakcja@oswiecimskie24.pl

Szymon Chabior - 513 413 413
szymon@oswiecimskie24.pl

REKLAMA

Najczęściej wyświetlane

REKLAMA
 

Najczęściej komentowane

BIELANY. Poważnie ranny kierowca przetransportowany przez helikopter LPR - ZDJĘCIA

Powiat, , raf - 28.12.2016 18:32

A   A   A  
BIELANY. Poważnie ranny kierowca przetransportowany przez helikopter LPR - ZDJĘCIA
Fot. KPP Oświęcim

Znamy już okoliczności wypadku, do którego doszło tuż po godz. 16 na ul. Kęckiej w Bielanach. Jak wstępnie ustalili policjanci, 58-letni mieszkaniec Kęt, kierując renaultem, zjechał na przeciwległy pas, gdzie zderzył się z jadącym z przeciwka fordem, za którego kierownicą siedział mieszkaniec Oświęcimia. W zdarzeniu poszkodowani zostali także pasażerowie jeepa, którego prowadził mieszkaniec Kęt.Policjanci ustalili, że jeep jechał za renaultem i wypadł z jezdni w wyniku gwałtownego hamowania, a nie uderzenia przez pojazd.

- Do szpitala pogotowie ratunkowe przewiozło 6 osób, w tym troje pasażerów jeepa, tj. kobietę oraz dwoje dzieci w wieku 6 i 11 lat, kierowcę forda oraz dwóch pasażerów renaulta - poinformowała przed chwilą Małgorzata Jurecka z KPP w Oświęcimiu.

 

Z kolei kierowca renaulta, który doznał najpoważniejszych obrażeń ciała został zabrany z miejsca zdarzenia helikopterem medycznym.

 

AKTUALIZACJA

O godz. 19.40 pani rzecznik KPP w Oświęcimiu poinformowała, że przed godz. 20 droga wojewódzka powinna zostać odblokowana.


Wyświetleń: 13600
Dodaj do: Wykop ten artykuł! Dodaj na Śledzik! Dodaj na Twitter! Dodaj na FaceBook! Dodaj na Blip! Dodaj na Pinger!     |     Wyślij link

Galeria

zobacz całą galerię ››

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Dodaj komentarz


Nick:

Treść:

Anty-bot:

Komentarze

Brak komentarzy!


Inne w tym dziale

25.06.2017 - Osiek, komentarzy: 0
OSIEK. Raz pod górkę, a raz z górki.... ››
25.06.2017 - Oświęcim, komentarzy: 0
OŚWIĘCIM. Heiko Klohn osobiście... ››
24.06.2017 - Powiat, komentarzy: 0
HARMĘŻE. Pijany kierowca volkswagena... ››
24.06.2017 - Powiat, komentarzy: 0
PIŁKA NOŻNA. Solarze mogą być... ››
24.06.2017 - Oświęcim, komentarzy: 0
OŚWIĘCIM. Wieści z Ratusza – FILM ››
REKLAMA
REKLAMA
 
REKLAMA

Galeria zdjęć

Imprezy

Organizujesz jakieś wydarzenie, organizujesz jakąś imprezę!?
Zadzwoń i wypromuj ją w portalu Oświęcimskie24.pl0.23467397689819