Kontakt

REDAKCJA & REKLAMA

redakcja@oswiecimskie24.pl

Szymon Chabior - 513 413 413
szymon@oswiecimskie24.pl

REKLAMA

Najczęściej wyświetlane

REKLAMA
 

Najczęściej komentowane

BRZESZCZE. Mróz doskwiera szczególnie mocno bezdomnym i pozostawionym na pastwę losu czworonogom

Powiat, , raf - 09.01.2017 11:36

A   A   A  
BRZESZCZE. Mróz doskwiera szczególnie mocno bezdomnym i pozostawionym na pastwę losu czworonogom

Wieczorem w Święto Trzech Króli mróz dawał się wszystkim we znaki. Brzeszczańscy policjanci zostali wezwani do psa, którego właściciel zostawił na działce. Pomogli też bezdomnemu próbującemu znaleźć schronienie na klatce jednego z bloków.Do pierwszego ze zdarzeń doszło o godz. 18.30. Policjanci otrzymali zgłoszenie dotyczące psa pozostawionego na jednej z działek.   

- Na miejsce natychmiast udał się jeden z patroli. Funkcjonariusze ustalili właściciela działki, a następnie zobowiązali go do przyjazdu i zapewnienia psu ciepłego schronienia. Mieszkaniec Brzeszcz zrozumiał, na co naraził swojego psa i zabrał go do domu - mówi Małgorzata Jurecka z Komendy Powiatowej Policji w Oświęcimiu, podkreślając że podziękowania za prawidłową reakcję należą się mieszkankom Brzeszcz, które zainteresowały się losem zwierzęcia i nie pozostawiły go bez pomocy. 

Drugie zdarzenie miało miejsce po godz. 20. Mieszkańcy bloku przy ulicy Słowackiego zauważyli mężczyznę, który przed mrozem schronił się w klatce schodowej. Na miejsce przyjechali policjanci, którzy przewieźli trzeźwego 38-latka do miejskiej noclegowni.


Wyświetleń: 2092
Dodaj do: Wykop ten artykuł! Dodaj na Śledzik! Dodaj na Twitter! Dodaj na FaceBook! Dodaj na Blip! Dodaj na Pinger!     |     Wyślij link

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Dodaj komentarz


Nick:

Treść:

Anty-bot:

Komentarze

2017-01-09 13:51:22
Joanna:

To facet mógł posiedzieć sobie na działce,a nie zostawiając tam swego psa w taki mróz.Inne w tym dziale

25.06.2017 - Oświęcim, komentarzy: 0
OŚWIĘCIM. Heiko Klohn osobiście... ››
24.06.2017 - Powiat, komentarzy: 0
HARMĘŻE. Pijany kierowca volkswagena... ››
24.06.2017 - Powiat, komentarzy: 0
PIŁKA NOŻNA. Solarze mogą być... ››
24.06.2017 - Oświęcim, komentarzy: 0
OŚWIĘCIM. Wieści z Ratusza – FILM ››
23.06.2017 - Powiat, komentarzy: 0
PIŁKA NOŻNA. Czwarta edycja... ››
REKLAMA
REKLAMA
 
REKLAMA

Galeria zdjęć

Imprezy

Organizujesz jakieś wydarzenie, organizujesz jakąś imprezę!?
Zadzwoń i wypromuj ją w portalu Oświęcimskie24.pl0.27850294113159