Kontakt

REDAKCJA & REKLAMA

redakcja@oswiecimskie24.pl

Szymon Chabior - 513 413 413
szymon@oswiecimskie24.pl

REKLAMA
REKLAMA

Najczęściej wyświetlane

REKLAMA
 

Najczęściej komentowane

BRZESZCZE. Mróz doskwiera szczególnie mocno bezdomnym i pozostawionym na pastwę losu czworonogom

Powiat, , raf - 09.01.2017 11:36

A   A   A  
BRZESZCZE. Mróz doskwiera szczególnie mocno bezdomnym i pozostawionym na pastwę losu czworonogom

Wieczorem w Święto Trzech Króli mróz dawał się wszystkim we znaki. Brzeszczańscy policjanci zostali wezwani do psa, którego właściciel zostawił na działce. Pomogli też bezdomnemu próbującemu znaleźć schronienie na klatce jednego z bloków.Do pierwszego ze zdarzeń doszło o godz. 18.30. Policjanci otrzymali zgłoszenie dotyczące psa pozostawionego na jednej z działek.   

- Na miejsce natychmiast udał się jeden z patroli. Funkcjonariusze ustalili właściciela działki, a następnie zobowiązali go do przyjazdu i zapewnienia psu ciepłego schronienia. Mieszkaniec Brzeszcz zrozumiał, na co naraził swojego psa i zabrał go do domu - mówi Małgorzata Jurecka z Komendy Powiatowej Policji w Oświęcimiu, podkreślając że podziękowania za prawidłową reakcję należą się mieszkankom Brzeszcz, które zainteresowały się losem zwierzęcia i nie pozostawiły go bez pomocy. 

Drugie zdarzenie miało miejsce po godz. 20. Mieszkańcy bloku przy ulicy Słowackiego zauważyli mężczyznę, który przed mrozem schronił się w klatce schodowej. Na miejsce przyjechali policjanci, którzy przewieźli trzeźwego 38-latka do miejskiej noclegowni.


Wyświetleń: 1626
Dodaj do: Wykop ten artykuł! Dodaj na Śledzik! Dodaj na Twitter! Dodaj na FaceBook! Dodaj na Blip! Dodaj na Pinger!     |     Wyślij link

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Dodaj komentarz


Nick:

Treść:

Anty-bot:

Komentarze

2017-01-09 13:51:22
Joanna:

To facet mógł posiedzieć sobie na działce,a nie zostawiając tam swego psa w taki mróz.Inne w tym dziale

24.02.2017 - Powiat, komentarzy: 0
OŚWIĘCIM. Wody w Sole przybywa. Stan... ››
24.02.2017 - Powiat, komentarzy: 0
OŚWIĘCIM. 64-letni włamywacz wpadł... ››
24.02.2017 - Powiat, komentarzy: 0
OŚWIĘCIM. Już wkrótce Ochotnicza... ››
24.02.2017 - Powiat, komentarzy: 0
KĘTY. Prześcieradło niczym zasłona... ››
24.02.2017 - Powiat, komentarzy: 0
HOKEJ NA LODZIE. Unia była bardzo... ››
REKLAMA
REKLAMA
 
REKLAMA

Galeria zdjęć

Imprezy

Organizujesz jakieś wydarzenie, organizujesz jakąś imprezę!?
Zadzwoń i wypromuj ją w portalu Oświęcimskie24.pl0.24661898612976