Kontakt

REDAKCJA & REKLAMA

redakcja@oswiecimskie24.pl

Szymon Chabior - 513 413 413
szymon@oswiecimskie24.pl

REKLAMA

Najczęściej wyświetlane

REKLAMA
 

Najczęściej komentowane

POWIAT. Pomoc nadeszła w porę, bo ktoś nie miał zimnego serca

Powiat, , raf - 09.01.2017 13:25

A   A   A  
POWIAT. Pomoc nadeszła w porę, bo ktoś nie miał zimnego serca
Fot.pixabay

Kolejne mroźne dni i noce i kolejne interwencje policjantów wobec osób, którym siarczysty mróz dał się mocno we znaki. Tragedii udało się uniknąć dzięki właściwej postawie mieszkańców czułych na los innych.W sobotę o godz. 15.20 policjanci otrzymali zgłoszenie od mieszkanki Oświęcimia dotyczące 70-latki. Kobieta mieszkała samotnie w nieogrzewanym mieszkaniu jednej z kamienic Starego Miasta w Oświęcimiu. Policjanci pojechali pod wskazany adres. Losem seniorki, która miała również problemy z poruszaniem się, zainteresowali jej rodzinę.

 

Wczoraj rano, około godz. 7.20 kolejne zgłoszenie. Tym razem mieszkaniec Babic zaalarmował Policję, po tym jak na jednej z działek rekreacyjnych zauważył śpiącego tam mężczyznę. Mężczyzna bez stałego stałego miejsca zamieszkania trafił do miejskiej ogrzewalni.

 

O godz. 15.40 policjanci patrolujący rejon ulicy Krakowskiej w Kętach zauważyli siedzącego przy torowisku nietrzeźwego mężczyznę. Mieszkaniec Kęt miał w organizmie 2,81 promila alkoholu. W związku z tym, że nie było możliwości, aby zajęła się nim rodzina, został przewieziony do izby wytrzeźwień.

- W powyższych przypadkach pomoc nadeszła w porę i dzięki temu nie doszło do tragedii. Za prawidłową reakcję należą się podziękowania wszystkim zgłaszającym. Przypominamy, że wystarczy jeden telefon do służb ratunkowych - podkreśla Małgorzata Jurecka z Komendy Powiatowej Policji w Oświęcimiu.


Wyświetleń: 3525
Dodaj do: Wykop ten artykuł! Dodaj na Śledzik! Dodaj na Twitter! Dodaj na FaceBook! Dodaj na Blip! Dodaj na Pinger!     |     Wyślij link

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Dodaj komentarz


Nick:

Treść:

Anty-bot:

Komentarze

Brak komentarzy!


Inne w tym dziale

25.06.2017 - Oświęcim, komentarzy: 0
OŚWIĘCIM. Heiko Klohn osobiście... ››
24.06.2017 - Powiat, komentarzy: 0
HARMĘŻE. Pijany kierowca volkswagena... ››
24.06.2017 - Powiat, komentarzy: 0
PIŁKA NOŻNA. Solarze mogą być... ››
24.06.2017 - Oświęcim, komentarzy: 0
OŚWIĘCIM. Wieści z Ratusza – FILM ››
23.06.2017 - Powiat, komentarzy: 0
PIŁKA NOŻNA. Czwarta edycja... ››
REKLAMA
REKLAMA
 
REKLAMA

Galeria zdjęć

Imprezy

Organizujesz jakieś wydarzenie, organizujesz jakąś imprezę!?
Zadzwoń i wypromuj ją w portalu Oświęcimskie24.pl0.22069501876831