Kontakt

REDAKCJA & REKLAMA

redakcja@oswiecimskie24.pl

Szymon Chabior - 513 413 413
szymon@oswiecimskie24.pl

REKLAMA

Najczęściej wyświetlane

REKLAMA
 

Najczęściej komentowane

KĘTY. Rekordowa kwota za koszulkę Roberta Lewandowskiego. Wygranymi są dzieci

Powiat, , raf - 10.01.2017 06:00

A   A   A  
KĘTY. Rekordowa kwota za koszulkę Roberta Lewandowskiego. Wygranymi są dzieci
Fot. kety.pl

Za nami ósma edycja dorocznego Turnieju Charytatywnego Piłki Nożnej. Impreza tradycyjnie odbyła się w hali kęckiego OSiR-u. W turnieju zagrały dawne i obecne gwiazdy ekstraklasy. Udało się zebrać ponad 16 tysięcy złotych. Całkowity dochód został przeznaczony dla wychowanków miejscowej Placówki Opiekuńczo-Wychowawczej. Pomysłodawcą i organizatorem turniejów jest Dawid Śleziak. Współorganizatorem imprezy była Fundacja Grupa Kęty Dzieciom Podbeskidzia.

 

W Kętach w sobotni poranek pojawili się m.in.: Maciej Sadlok, Maciej Iwański, Paweł Moskwik, Bartłomiej Dudzic, Ireneusz Jeleń, Adrian Sikora, Ryszard Czerwiec, Rafał Grodzicki, Krzysztof Chrapek.

 

Podczas turnieju, prócz emocji sportowych, pojawiły się również atrakcje dla dzieci, takie jak kącik zabaw, gry i konkursy. Uczestnicy imprezy mieli także możliwość skorzystania z kawiarenki zaopatrzonej w domowe wypieki, o które zadbali rodzice uczniów z Witkowic. 

 

- Na dochód z wydarzenia złożyły się kwoty zebrane m. in. ze sprzedaży cegiełek, licytacji koszulek sportowych oraz tortów ufundowanych przez cukiernie: Kołaczek Kęty, Oczkowski Porąbka, Tyran Polanka Wielka i Brzuchański Kobiernice - informuje kęcki magistrat.

 

Rekordową w historii kęckiej imprezy kwotę wylicytowano, co zaskoczeniem chyba być nie powinno, za koszulkę Roberta Lewandowskiego. Za klubowy trykot kapitana reprezentacji Polski darczyńcy zaoferowali aż 8,5 tys. złotych.  

 

W tym roku na licytację wystawiono następujące koszulki: 

  • reprezentacyjna Macieja Sadloka – 600 zł

  • Bartłomieja Dudzica (Sandecja Nowy Sącz) – 500 zł

  • Podbeskidzia Bielsko-Biała – 500 zł

  • hokejowa Michała Fikrta (Unia Oświęcim) – 600 zł

  • Bartosza Kapustki (Leicester City ) – 600 zł

  • Michała Pazdana (Legia Warszawa) – 1000 zł

  • Rafała Grodzickiego (Ruch Chorzów) – 500 zł

  • Chemika Police + złoty medal MP w siatkówce kobiet – 1000 zł

  • Mariusza Magiery (Górnik Zabrze) – 500 zł

  • Roberta Lewandowskiego (Bayern Monachium) – 8500 zł!

 

W sportowej rywalizacji triumfował Football Project, pochodzącego z Brzeszcz Krzysztofa Chrapka, pokonując w finale drużynę Iwański Team 5:2.

 

Najlepszym zawodnikiem uznano Dariusza Kołodzieja (Football Project). Królem strzelców, z 10 golami, został Adrian Sikora (Jeleń Team), a wśród bramkarzy doceniono Grzegorza Gacura (Iwański Team).

 

- Po raz drugi z rzędu wygraliśmy kęcką imprezę, ale tym razem było trudniej, bo pojawia się w nim coraz większa grupa dobrych zawodników - przyznał Krzysztof Chrapek, kapitan najlepszej ekipy turnieju.

 


Wyświetleń: 1878
Dodaj do: Wykop ten artykuł! Dodaj na Śledzik! Dodaj na Twitter! Dodaj na FaceBook! Dodaj na Blip! Dodaj na Pinger!     |     Wyślij link

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Dodaj komentarz


Nick:

Treść:

Anty-bot:

Komentarze

Brak komentarzy!


Inne w tym dziale

25.06.2017 - Oświęcim, komentarzy: 0
OŚWIĘCIM. Heiko Klohn osobiście... ››
24.06.2017 - Powiat, komentarzy: 0
HARMĘŻE. Pijany kierowca volkswagena... ››
24.06.2017 - Powiat, komentarzy: 0
PIŁKA NOŻNA. Solarze mogą być... ››
24.06.2017 - Oświęcim, komentarzy: 0
OŚWIĘCIM. Wieści z Ratusza – FILM ››
23.06.2017 - Powiat, komentarzy: 0
PIŁKA NOŻNA. Czwarta edycja... ››
REKLAMA
REKLAMA
 
REKLAMA

Galeria zdjęć

Imprezy

Organizujesz jakieś wydarzenie, organizujesz jakąś imprezę!?
Zadzwoń i wypromuj ją w portalu Oświęcimskie24.pl0.20232510566711