Kontakt

REDAKCJA & REKLAMA

redakcja@oswiecimskie24.pl

Szymon Chabior - 513 413 413
szymon@oswiecimskie24.pl

Najczęściej wyświetlane

REKLAMA
 

Najczęściej komentowane

OŚWIĘCIM. Dziwne zachowanie kobiety wzbudziło podejrzenia

Powiat, , raf - 10.01.2017 11:03

A   A   A  
OŚWIĘCIM. Dziwne zachowanie kobiety wzbudziło podejrzenia

42-letnia oświęcimianka najpierw zaczęła rozdawać pieniądze klientom restauracji, a potem groziła, że odbierze sobie życie. Desperatkę zatrzymali policjanci.Do zdarzenia doszło wczoraj, tuż przed godz. 13. Policjanci otrzymali zgłoszenie dotyczące dziwnego zachowania kobiety znajdującej się w jednej z oświęcimskich restauracji.

 

- Kobieta zaczęła rozdawać pieniądze klientom lokalu, a następnie z niego wybiegła. Z uzyskanej od świadków informacji wynikało również, że kobieta może targnąć się na własne życie - opisuje zdarzenie Małgorzata Jurecka z Komendy Powiatowej Policji w Oświęcimiu.

 

Rysopis desperatki został przekazany wszystkim patrolującym rejon miasta służbom. Jeden z patroli już po kilkunastu minutach na ulicy Dąbrowskiego dostrzegł kobietę pasującą do opisu.

 

Policjanci powiadomili Pogotowie Ratunkowe , a następnie podeszli do kobiety i w rozmowie z nią potwierdzili, że potrzebuje pomocy medycznej.

 

Desperatka została więc przekazana pod opiekę ratowników medycznych.


Wyświetleń: 4098
Dodaj do: Wykop ten artykuł! Dodaj na Śledzik! Dodaj na Twitter! Dodaj na FaceBook! Dodaj na Blip! Dodaj na Pinger!     |     Wyślij link

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Dodaj komentarz


Nick:

Treść:

Anty-bot:

Komentarze

Brak komentarzy!


Inne w tym dziale

26.04.2017 - Oświęcim, komentarzy: 0
OŚWIĘCIM. Narkotester wykrył środki... ››
26.04.2017 - Kęty, komentarzy: 0
KĘTY. „Kopernik” i „Wyspian”... ››
26.04.2017 - Oświęcim, komentarzy: 0
OŚWIĘCIM. Koncert piosenek Jacka... ››
25.04.2017 - Oświęcim, komentarzy: 0
RUGBY. Oświęcimska Husaria walczyła... ››
25.04.2017 - Oświęcim, komentarzy: 0
OŚWIĘCIM. Na terenie budowy obwodnicy... ››
REKLAMA
 
REKLAMA

Galeria zdjęć

Imprezy

Organizujesz jakieś wydarzenie, organizujesz jakąś imprezę!?
Zadzwoń i wypromuj ją w portalu Oświęcimskie24.pl0.24756217002869