Kontakt

REDAKCJA & REKLAMA

redakcja@oswiecimskie24.pl

Szymon Chabior - 513 413 413
szymon@oswiecimskie24.pl

REKLAMA

Najczęściej wyświetlane

REKLAMA
 

Najczęściej komentowane

POWIAT. Mróz i alkohol. Cienka linia między życiem a śmiercią

Powiat, , raf - 11.01.2017 07:00

A   A   A  
POWIAT. Mróz i alkohol. Cienka linia między życiem a śmiercią
Pod mostem w Broszkowicach policjanci znaleźli bezdomnego.Trafił do noclegowni. Fot. ARC

Kolejny dzień i kolejne interwencje policjantów po zgłoszeniach od mieszkańców o bezdomnych, próbujących schronić się przed mrozem w miejscach niekoniecznie do tego przeznaczonych.W poniedziałek, około godz. 16, oświęcimscy policjanci interweniowali w związku ze zgłoszeniem dotyczącym mężczyzny przebywającym pod mostem na Wiśle w Broszkowicach. Mężczyznę bez stałego miejsca zamieszkania przewieziono do miejskiej noclegowni.  

Tego samego dnia, tuż po godz. 21, mieszkaniec Chełmka powiadomił Policję o mężczyźnie, próbującym ukryć się przed mrozem w jednym z pustostanów przy ulicy Krakowskiej. Nietrzeźwy, bezdomny 48-latek trafił do izby wytrzeźwień.

Godzinę później policjanci z komisariatu w Zatorze interweniowali w związku ze zgłoszeniem dotyczącym nietrzeźwego, leżącego w rejonie ulicy Parkowej. Mieszkaniec Zatora został oddany pod opiekę rodziny.

Tuż przed północą zostali powiadomieni o pijanym pieszym idącym ulicą Wróblewskiego w Oświęcimiu. Mężczyzna trafił do miejskiej ogrzewalni.

- Kolejny raz dziękujemy za prawidłową reakcję, dzięki której pomoc nadeszła w porę i  groźne sytuacje zakończyły się pozytywnie - podkreśla Małgorzata Jurecka z Komendy Powiatowej Policji w Oświęcimiu.


Wyświetleń: 2542
Dodaj do: Wykop ten artykuł! Dodaj na Śledzik! Dodaj na Twitter! Dodaj na FaceBook! Dodaj na Blip! Dodaj na Pinger!     |     Wyślij link

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Dodaj komentarz


Nick:

Treść:

Anty-bot:

Komentarze

Brak komentarzy!


Inne w tym dziale

25.06.2017 - Oświęcim, komentarzy: 0
OŚWIĘCIM. Heiko Klohn osobiście... ››
24.06.2017 - Powiat, komentarzy: 0
HARMĘŻE. Pijany kierowca volkswagena... ››
24.06.2017 - Powiat, komentarzy: 0
PIŁKA NOŻNA. Solarze mogą być... ››
24.06.2017 - Oświęcim, komentarzy: 0
OŚWIĘCIM. Wieści z Ratusza – FILM ››
23.06.2017 - Powiat, komentarzy: 0
PIŁKA NOŻNA. Czwarta edycja... ››
REKLAMA
REKLAMA
 
REKLAMA

Galeria zdjęć

Imprezy

Organizujesz jakieś wydarzenie, organizujesz jakąś imprezę!?
Zadzwoń i wypromuj ją w portalu Oświęcimskie24.pl0.25058722496033