Kontakt

REDAKCJA & REKLAMA

redakcja@oswiecimskie24.pl

Szymon Chabior - 513 413 413
szymon@oswiecimskie24.pl

REKLAMA

Najczęściej wyświetlane

REKLAMA
 

Najczęściej komentowane

OŚWIĘCIM. Szybciej, sprawniej, nowocześniej. Wystarczy smartfon i odpowiednia aplikacja

Powiat, , raf - 11.01.2017 08:25

A   A   A  
OŚWIĘCIM. Szybciej, sprawniej, nowocześniej. Wystarczy smartfon i odpowiednia aplikacja

We współpracy z Krajową Izbą Rozliczeniową S.A. (KIR) i Bankiem Pekao S.A. w Starostwie Powiatowym w Oświęcimiu została uruchomiona usługa WebPOS Paybynet. - Klienci będący użytkownikami aplikacji PeoPay, mogą szybko i wygodnie dokonywać płatności w trybie on-line, w tym samym miejscu, w którym złożyli wniosek, bez konieczności stania do okienka kasowego - donoszą służby prasowe starostwa.Jako pierwsi z takiej funkcjonalności mogą skorzystać osoby, załatwiający sprawy w Wydziale Geodezji, Kartografii i Gospodarki Nieruchomościami, oraz Wydziale Komunikacji i Transportu w naszym Urzędzie.

 

WebPOS Paybynet to internetowy odpowiednik terminala płatniczego. Usługa umożliwia znaczne uproszczenie realizowanego dotychczas procesu wnoszenia opłat. Urzędnik, który przyjmuje od klienta wniosek, po zalogowaniu się do systemu wpisuje kwotę opłaty administracyjnej i zatwierdza płatność. Następnie, klient potwierdza transakcję za pomocą aplikacji PeoPay na swoim smartfonie.


Proces wnoszenia opłat jest prosty i intuicyjny. Co istotne, znacznie zwiększa komfort i wygodę obsługi klienta, który już nie musi przechodzić do punktu kasowego, aby później wrócić z potwierdzeniem zapłaty.

- Już wkrótce do usługi mają dołączyć kolejne banki - obiecują w oświęcimskim starostwie.

 


Wyświetleń: 1333
Dodaj do: Wykop ten artykuł! Dodaj na Śledzik! Dodaj na Twitter! Dodaj na FaceBook! Dodaj na Blip! Dodaj na Pinger!     |     Wyślij link

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Dodaj komentarz


Nick:

Treść:

Anty-bot:

Komentarze

Brak komentarzy!


Inne w tym dziale

25.06.2017 - Oświęcim, komentarzy: 0
OŚWIĘCIM. Heiko Klohn osobiście... ››
24.06.2017 - Powiat, komentarzy: 0
HARMĘŻE. Pijany kierowca volkswagena... ››
24.06.2017 - Powiat, komentarzy: 0
PIŁKA NOŻNA. Solarze mogą być... ››
24.06.2017 - Oświęcim, komentarzy: 0
OŚWIĘCIM. Wieści z Ratusza – FILM ››
23.06.2017 - Powiat, komentarzy: 0
PIŁKA NOŻNA. Czwarta edycja... ››
REKLAMA
REKLAMA
 
REKLAMA

Galeria zdjęć

Imprezy

Organizujesz jakieś wydarzenie, organizujesz jakąś imprezę!?
Zadzwoń i wypromuj ją w portalu Oświęcimskie24.pl0.23745608329773