Kontakt

REDAKCJA & REKLAMA

redakcja@oswiecimskie24.pl

Szymon Chabior - 513 413 413
szymon@oswiecimskie24.pl

REKLAMA

Najczęściej wyświetlane

REKLAMA
 

Najczęściej komentowane

OŚWIĘCIM. Do dyspozycji aż siedem kursów, w tym pięć językowych. I wszystkie za darmo!

Powiat, , raf - 12.01.2017 05:12

A   A   A  
OŚWIĘCIM. Do dyspozycji aż siedem kursów, w tym pięć językowych. I wszystkie za darmo!

Oświęcimska książnica zachęca do skorzystania z pakietu komputerowych kursów Funpakiet. Każdy użytkownik dostaje bezpłatny dostęp do pięciu kursów językowych: angielskiego, niemieckiego, francuskiego, hiszpańskiego i włoskiego. Ponadto dostęp do kursu szybkiego czytania i zapamiętywania oraz prostego kursu fotograficznego.Dostęp do kursów można uzyskać przychodząc do Czytelni Internetowej, mieszczącej się na pierwszym piętrze Miejskiej Biblioteki Publicznej Galeria Książki, w dowolnym dla siebie czasie, w godzinach otwarcia placówki.

 

Biblioteka przy ul. Nojego jest czynna: w poniedziałki od godz. 12 do 20, od wtorku do piątku w godz. od 8 do 20, a w sobotę od 8 do 15.

 

- Użytkownicy kursów mają pierwszeństwo w dostępie do stanowiska komputerowego i pracują tak długo, jak potrzebują. Każdy użytkownik może korzystać z jednego, wybranego kursu lub z wszystkich siedmiu - informują oświęcimscy bibliotekarze.

 

Zapisy przyjmowane są wyłącznie osobiście w Czytelni Internetowej, po wcześniejszym zapoznaniu się z pakietem kursów w celu określenia, czy taka forma nauki danej osobie odpowiada.

 

- Zapraszamy do korzystania. To nic nie kosztuje, a można się wiele nauczyć - zachęcają bibliotekarze.

 


Wyświetleń: 2324
Dodaj do: Wykop ten artykuł! Dodaj na Śledzik! Dodaj na Twitter! Dodaj na FaceBook! Dodaj na Blip! Dodaj na Pinger!     |     Wyślij link

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Dodaj komentarz


Nick:

Treść:

Anty-bot:

Komentarze

Brak komentarzy!


Inne w tym dziale

25.06.2017 - Osiek, komentarzy: 0
OSIEK. Raz pod górkę, a raz z górki.... ››
25.06.2017 - Oświęcim, komentarzy: 0
OŚWIĘCIM. Heiko Klohn osobiście... ››
24.06.2017 - Powiat, komentarzy: 0
HARMĘŻE. Pijany kierowca volkswagena... ››
24.06.2017 - Powiat, komentarzy: 0
PIŁKA NOŻNA. Solarze mogą być... ››
24.06.2017 - Oświęcim, komentarzy: 0
OŚWIĘCIM. Wieści z Ratusza – FILM ››
REKLAMA
REKLAMA
 
REKLAMA

Galeria zdjęć

Imprezy

Organizujesz jakieś wydarzenie, organizujesz jakąś imprezę!?
Zadzwoń i wypromuj ją w portalu Oświęcimskie24.pl0.254399061203