Kontakt

REDAKCJA & REKLAMA

redakcja@oswiecimskie24.pl

Szymon Chabior - 513 413 413
szymon@oswiecimskie24.pl

REKLAMA

Najczęściej wyświetlane

REKLAMA
 

Najczęściej komentowane

GMINA ZATOR. Nie trafił w mostek i skończył jazdę w rzece

Powiat, , raf - 15.02.2017 09:59

A   A   A  
GMINA ZATOR. Nie trafił w mostek i skończył jazdę w rzece
Fot. KPP Oświęcim

Wjeżdżając samochodem marki Honda na własną posesję nie trafił w mostek i... wpadł do Młynówki. Tak skończył się powrót do domu pewnego 70-latka, mieszkańca Laskowej. Mężczyzna miał w organizmie blisko promil alkoholu.Do zdarzenia doszło wczoraj, około godziny 18.30. W porę zareagowali najbliżsi i sąsiedzi ewakuując pechowego kierowcę z samochodu, do którego dostawała się już woda.

 

- 70-latek trafił na badania do szpitala, gdzie okazało się, że nie doznał poważniejszych obrażeń ciała. Natomiast badanie przeprowadzone przez policjantów wykazało 0,92 promila alkoholu - poinformowała Małgorzata Jurecka z Komendy Powiatowej Policji w Oświęcimiu.

 

Na miejscu interweniowali również strażacy, którzy wydobyli hondę z rzeki zanim do wód przedostały się płyny eksploatacyjne pojazdu.

Za kierowanie w stanie nietrzeźwości grozi kara pozbawienia wolności do lat 2 oraz zakaz prowadzenia pojazdów nie mniejszy niż trzy lata.

 

Ponadto osoba kierująca pojazdem w stanie nietrzeźwości musi się liczyć z konsekwencjami finansowymi.

 

- Niezależnie od orzeczonej kary, sąd obligatoryjnie orzeka świadczenie pieniężne, w wysokości nie mniejszej niż 5 tys. złotych - podkreśla Jurecka.


Wyświetleń: 2528
Dodaj do: Wykop ten artykuł! Dodaj na Śledzik! Dodaj na Twitter! Dodaj na FaceBook! Dodaj na Blip! Dodaj na Pinger!     |     Wyślij link

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Dodaj komentarz


Nick:

Treść:

Anty-bot:

Komentarze

Brak komentarzy!


Inne w tym dziale

25.06.2017 - Osiek, komentarzy: 0
OSIEK. Raz pod górkę, a raz z górki.... ››
25.06.2017 - Oświęcim, komentarzy: 0
OŚWIĘCIM. Heiko Klohn osobiście... ››
24.06.2017 - Powiat, komentarzy: 0
HARMĘŻE. Pijany kierowca volkswagena... ››
24.06.2017 - Powiat, komentarzy: 0
PIŁKA NOŻNA. Solarze mogą być... ››
24.06.2017 - Oświęcim, komentarzy: 0
OŚWIĘCIM. Wieści z Ratusza – FILM ››
REKLAMA
REKLAMA
 
REKLAMA

Galeria zdjęć

Imprezy

Organizujesz jakieś wydarzenie, organizujesz jakąś imprezę!?
Zadzwoń i wypromuj ją w portalu Oświęcimskie24.pl0.38904881477356