Kontakt

REDAKCJA & REKLAMA

redakcja@oswiecimskie24.pl

Szymon Chabior - 513 413 413
szymon@oswiecimskie24.pl

REKLAMA

Najczęściej wyświetlane

REKLAMA
 

Najczęściej komentowane

WARSZAWA – OŚWIĘCIM. Premier Szydło napisała list do Sebastiana, kierowcy seicento. Zganiła w nim część opozycji

Powiat, , raf, źr. TVP Info - 15.02.2017 17:24

A   A   A  
WARSZAWA – OŚWIĘCIM. Premier Szydło napisała list do Sebastiana, kierowcy seicento. Zganiła w nim część opozycji
Fot. Czytelnik Witoldos

„Mam synów w podobnym do Pana wieku. Wyobrażam sobie, co Pan, i Pana bliscy, teraz czujecie” - pisze w liście do Sebastiana K, kierowcy seicento, oraz do jego najbliższych poszkodowana w piątkowym wypadku premier Beata Szydło.„Wypadek drogowy to zdarzenie, które zawsze jest splotem nieszczęśliwych okoliczności i nie da się go przewidzieć. Jednak ten wypadek, w którym my braliśmy udział, stał się niestety sprawą polityczną, stąd towarzyszący mu szum medialny. Mam synów w podobnym do Pana wieku i wyobrażam sobie co Pan, i Pana bliscy, teraz czujecie. Samo to zdarzenie jest przeżyciem trudnym i stresującym. W naszej sytuacji dodatkowo te emocje są potęgowane przez zainteresowanie opinii publicznej” - pisze premier Szydło w liście, którego treść ujawnia TVP Info TUTAJ

 

„Rozumiem, iż podświadomie może się Pan obawiać, że w związku z pełnioną przeze mnie funkcją, w postępowaniu nie będziemy traktowani równo. Piszę do Pana także, aby zapewnić, że z mojej strony jest oczekiwanie, że ta sprawa będzie potraktowana jak każde inne takie zdarzenie. Wszystkie strony w prowadzonym postępowaniu mają te same prawa i obowiązki, a jako obywatele, przed organami sprawiedliwości jesteśmy równi. Nie dopuszczam myśli, że mogłoby być inaczej” – czytamy w dalszej części korespondencji.

Niestety, w moim przekonaniu niektórzy z polityków partii opozycyjnych, to nieszczęśliwe zdarzenie próbują wykorzystać do swoich partykularnych interesów. Dla mnie to działanie nieuczciwe i haniebne, mogę nad tym tylko ubolewać.


Szanowny Panie Sebastianie, toczy się postępowanie i jestem przekonana, że będzie ono transparentne i rzetelne. Życzmy sobie wzajemnie, by ta sprawa jak najszybciej została wyjaśniona, nie powodując niepotrzebnych emocji
”.


Wyświetleń: 7514
Dodaj do: Wykop ten artykuł! Dodaj na Śledzik! Dodaj na Twitter! Dodaj na FaceBook! Dodaj na Blip! Dodaj na Pinger!     |     Wyślij link

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Dodaj komentarz


Nick:

Treść:

Anty-bot:

Komentarze

2017-02-18 21:31:46
zdziwiona:

miEszko rozmawiałes ale chyba z kierowca karawanu a nie karetki....


2017-02-17 09:55:54
miESZKO:

w oświęcimiu to faktycznie większość kierowców nie powinna mieć prawa jazdy wiem to po rozmowie z kierowcą karetki pogotowia który ma za sobą kilkanaście wypadków,kolizji podczas jazdy uprzywilejowanej. Prawda jest taka że jeździcie ospale wymuszacie a tak nie dawno mieliście w w oswięcimiu wypadek , kobieta nie ustąpiła pierwszeństwa bojowemu wozowi strażackiemu który jechał do pożaru przez co obrócił się na bok na skrzyżowaniu. Też nie usłyszała? Proszę was przynajmniej te osoby co pienią się na borowców nie wsiadajcie za kierownicą bo stwarzacie zagrożenie dla siebie i innych na drodze . Nie ustępujecie karetkom strażakom kolumnom rządową , teraz śmieje się z was cały kraj nie widzicie? a wy jeszcze zbieracie pieniądze dla sprawcy wypadku, to jakaś masakra i zacofanie.


2017-02-16 22:47:04
Chrześcijanin:

Pisowskim hejterom chciałbym przypomnieć, że panią premier Szydło ratował bezpośrednio po wypadku oświęcimski radny z Platformy Obywatelskiej dr Jakubowski.


2017-02-16 22:22:35
morał:

Całe to wydarzenie pokazuje jak mało znaczy B.Szydło, teoretycznie najważniejsza po Dudzie osoba w państwie.
Błaszczak, którego podwładni (borowcy) uczestniczyli w wypadku premier rządu polskiego, brał wtedy udział w 71 miesięcznicy. Zamiast natychmiast jechać na miejsce i sprawdzić co się stało, wolał zostać i namaszczać wazeliną pewną część ciała Hegemona.
TVPis nadawał właśnie 1763 odcinek telenoweli wenezuelskiej. Znów: Kurski zamiast przerwać program, albo przynajmniej umieścić wiadomość o wypadku na pasku, nie zrobił nic.
Wszystko to dowodzi niestety, że Szydło została premierem tylko dlatego, ponieważ prezes obawiał się, że oddawanie tego stanowiska przywódcy którejś z frakcji walczących o władzę w partii (Błaszczaka, Ziobry, Macierewicza) może być dla niego potencjalnie niebezpieczne. Dlatego wybrał ją jako słabą, niewiele znaczącą pozorantkę.


2017-02-16 20:44:34
bbg:

Pani Olu, "Hołota" zawitała na rynek" - ileż w tym miłości bliźniego i oczywiście zaraz pójdzie Pani do kościółka. To klasyka w Pisie
Hotin, czy ty poza bezmyślnym powtarzaniem różnych haseł z pisowskiej propagandy jesteś zdolny do jakiegokolwiek samodzielnego myślenia? Sowa przecież dobrowolnie zrezygnował z funkcji marszałka i wystartował w wyborach do sejmu (myślę że otrzymuje podobne pieniądze). Przypomnę ci nieuku że w Małopolsce dalej rządzi PO i gdyby chciał być dalej marszałkiem to by nim pozostał!
Najlepszy jest jednak ten pełen niby matczynej troski list Pani Premier który niestety zakłamany jest już w pierwszym zdaniu " że postanowiłam zwrócić się do Pana bezpośrednio". Ta "bezpośredniość" polegała na tym że został on jednocześnie wysłany do wszystkich możliwych pisowskich tub propagandowych i dotarł on do nich pewnie wcześniej niż do adresata. Gdyby intencje były czyste to wówczas byłby on wysłany wyłącznie do adresata i do niego należałaby decyzja co do jego publikacji. Intencja tego listu była jedna, ma zniwelować negatywne wydźwięk tego kolejnego już wypadku z udziałem ekipy rządowej po którym większość bardziej zaczęła współczuć osobie której bez przeprowadzania należytego postepowania dowodowego zaczęto przypisywać wyłączną winę niż Pani Premier która odniosła jakieś obrażenia.


2017-02-16 20:28:59
psobywatel:

wcale ten chłopak nie jest tak poszkodowany jak to przedstawiają,jak go tak żałujecie to dożuccie się jeszcze na zbiórkę bo 120tys. ma jeszcze chłopak mało,nie licząc ile dostał od prasy za upublicznienie listu od premier- żałosne...


2017-02-16 19:17:17
Znamy się:

Eh, Beata. A mogła być z Ciebie taka fajna dziewczyna ...


2017-02-16 16:46:29
pis:

czy posłowie platformy będą broni wszystkich kierowców którzy będą przeciwko PIS


2017-02-16 16:40:40
do Oli:

Pani Ola postanowiła się podzielić z czytelnikami Oświęcimskich swoimi niezwykle głębokimi przemyśleniami, które sprowadzają się w zasadzie do tego, że Ola nienawidzi wszystkich, którzy nie są w PiS. W krótkiej wypowiedzi zawarła cztery obelgi. Niestety nic poza tym.


2017-02-16 16:28:42
Nuda:

Cały ten obłudny list, rzekomo do Sebastiana, jest tylko propagandową okazją, aby zarzucić opozycji, że haniebna.
Nuda pani premier. Obelgi w rodzaju "hańba" i "koryto" już dawno się zużyły.


2017-02-16 16:10:19
brzeszczanin:

Pani Beato niech lepiej pani powie dlaczego borowcy nie jeżdża na sygnałach dżwiękowych bo to jest istotne dla tego chłopaka.A piszę dlatego gdyż mnie też omała nie rozjechali wyjezdzając z ronada na Niwie w kieronku na Kraków w dniu ekschumacji naszego prezydenta.Uratowała mnie tylko i wyłacznie z zdeżeniem moja reakcja której jak widziałem brakowało u kierowcy boru z pierwszego samochodu.I rada moja dla pani - zmniejszyć zaufanie do tych kierowców gdyż jeżdżą na pograniczu kolizji drogowych a tym samym narażają panią na WIELKIE niebezpieczeństwo.


2017-02-16 16:07:50
FUKS:

A wam tu wolno wszystkim krytykować opozycję a mnie na FB zablokowali bo nawalałem na psychopatów pisowskich wskazując na podstawowy błąd pisowców- NIKT NIE WZIĄŁ uwagi jak młody miał stres przy kolizji i mogli z niego wyciągnąć wszystko ,nawet to ,że podłóżył bombe w Smolensku. Oświęcim ma być miastem wolnym od kolum i syren rządowycvh. Mówimy STOP przy następnych wyborach KTO ZA?????


2017-02-16 15:08:15
Joanna:

Może pani premier ruszyło sumieniem.


2017-02-16 09:44:26
Ola:

No tak wczoraj na Rynek hołota zawitała .Śmiech na sali jacy to oni uczciwi niby. Czyżby kampanie czas zacząć ?Żenujące.


2017-02-16 08:42:25
Eleonora:

Czyżby myślała, że po takim traktowaniu przeciągnie go na swoją stronę? Skutek może być odwrotny. Politycy od... od wypadku!


2017-02-15 19:44:24
hotin:

Szanowna p.premier. Szkoda pani czasu na pisanie takich listów do totalnej opozycji,która to dzisiaj zawitała do Oświecimia. Naprawdę ,oni już zmysły postradali od utraty władzy a taki np. ex marszałek małopolski to nawet z diabłem by pakt zawarł, byle by koryto odzyskać!Inne w tym dziale

25.06.2017 - Oświęcim, komentarzy: 0
OŚWIĘCIM. Heiko Klohn osobiście... ››
24.06.2017 - Powiat, komentarzy: 0
HARMĘŻE. Pijany kierowca volkswagena... ››
24.06.2017 - Powiat, komentarzy: 0
PIŁKA NOŻNA. Solarze mogą być... ››
24.06.2017 - Oświęcim, komentarzy: 0
OŚWIĘCIM. Wieści z Ratusza – FILM ››
23.06.2017 - Powiat, komentarzy: 0
PIŁKA NOŻNA. Czwarta edycja... ››
REKLAMA
REKLAMA
 
REKLAMA

Galeria zdjęć

Imprezy

Organizujesz jakieś wydarzenie, organizujesz jakąś imprezę!?
Zadzwoń i wypromuj ją w portalu Oświęcimskie24.pl0.300950050354