Kontakt

REDAKCJA & REKLAMA

redakcja@oswiecimskie24.pl

Szymon Chabior - 513 413 413
szymon@oswiecimskie24.pl

REKLAMA

Najczęściej wyświetlane

REKLAMA
 

Najczęściej komentowane

POWIAT. Wypadki, pożary, a na dokładkę auto w potoku. Strażacy z PSP i OSP nie próżnowali

Powiat, , raf - 15.02.2017 19:42

A   A   A  
POWIAT. Wypadki, pożary, a na dokładkę auto w potoku. Strażacy z PSP i OSP nie próżnowali
Fot. PSP Oświęcim

Powie ktoś, dzień jak co dzień. Jednak wczoraj strażacy zawodowi i ich koledzy z OSP mieli wyjątkowo dużo roboty. Oprócz wyjazdów do gaszenia pożarów, pomogli poszkodowanym w wypadku dwóch aut oraz w wydobyciu pojazdu z potoku.O godz. 11.41 na ul. Beskidzkiej w Witkowicach strażacy brali udział w czynnościach po wypadku z udziałem dwóch aut – opla i volkswagena, którymi w sumie podróżowało sześć osób. Dwie osoby trafiły do szpitala.

 

Tuż przed. godz. 14.29 gasili pożar śmietnika na ul. Sadowa (os. Stare Stawy) w Oświęcimiu. Po godz. 18 wyjechali do pożaru na dzikim wysypisku śmieci przy ul. Wodociągowej.

 

W tym samym czasie po dwa zastępy PSP Oświęcim i OSP Zator oraz jeden OSP Oświęcim wydobywali pojazdu przewróconego na dach z koryta potoku (pisaliśmy o tym zdarzeniu we porannym materiale).

 

Tuż przed godz. 18.40 dostali zgłosznie o pożarze kotłowni przy ul. Polnej w Chełmku.

 

- W związku z prowadzonymi innymi zdarzeniami zadysponowano 2 samochody z PSP Chrzanów, OSP Chełmek, OSP Brzezinka, OSP Libiąż oraz 1 PSP Oświęcim (zadysponowanie z innej interwencji) - powiedział nam st. kpt. Zbigniew Jekiełek, oficer prasowy Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Oświęcimiu.

 

Okazało się, że w budynku palił się pojemnik na śmieci. Ugaszony został przed przyjazdem straży. Strażacy oddymili obiekt i wykonali pomiary na obecność m.in. tlenku węgla.

 


Wyświetleń: 3644
Dodaj do: Wykop ten artykuł! Dodaj na Śledzik! Dodaj na Twitter! Dodaj na FaceBook! Dodaj na Blip! Dodaj na Pinger!     |     Wyślij link

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Dodaj komentarz


Nick:

Treść:

Anty-bot:

Komentarze

Brak komentarzy!


Inne w tym dziale

25.06.2017 - Oświęcim, komentarzy: 0
OŚWIĘCIM. Heiko Klohn osobiście... ››
24.06.2017 - Powiat, komentarzy: 0
HARMĘŻE. Pijany kierowca volkswagena... ››
24.06.2017 - Powiat, komentarzy: 0
PIŁKA NOŻNA. Solarze mogą być... ››
24.06.2017 - Oświęcim, komentarzy: 0
OŚWIĘCIM. Wieści z Ratusza – FILM ››
23.06.2017 - Powiat, komentarzy: 0
PIŁKA NOŻNA. Czwarta edycja... ››
REKLAMA
REKLAMA
 
REKLAMA

Galeria zdjęć

Imprezy

Organizujesz jakieś wydarzenie, organizujesz jakąś imprezę!?
Zadzwoń i wypromuj ją w portalu Oświęcimskie24.pl0.24174189567566