Kontakt

REDAKCJA & REKLAMA

redakcja@oswiecimskie24.pl

Szymon Chabior - 513 413 413
szymon@oswiecimskie24.pl

REKLAMA

Najczęściej wyświetlane

REKLAMA
 

Najczęściej komentowane

BRZESZCZE. Nastolatek upity przez dwóch dorosłych mężczyzn

Powiat, , raf - 16.02.2017 14:34

A   A   A  
BRZESZCZE. Nastolatek upity przez dwóch dorosłych mężczyzn
Fot. KPP Oświęcim

Nieprzytomny 14-latek trafił do szpitala. W organizmie miał ponad 2 promile alkoholu! Policja ujęła dwóch mężczyzn podejrzewanych o upicie nastolatka.Do zdarzenia doszło 5 lutego tuż przed godz. 23. Policjanci z brzeszczańskiego komisariatu zostali zaalarmowani przez rodziców 14-latka o odnalezieniu w jednym z mieszkań na terenie Brzeszcz syna będącego w stanie upojenia alkoholowego.

Na miejscu funkcjonariusze zastali dwóch nietrzeźwych mężczyzn,  39- i 69-letniego, a  w  jednym z pokoi rodziców oraz leżącego na łóżku, nieprzytomnego młodego chłopaka.  Pogotowie ratunkowe przewiozło 14-latka do szpitala, gdzie stwierdzono w jego organizmie ponad 2 promile alkoholu.

- W trakcie czynności na miejscu zdarzenia policjanci ustalili, że nieletni spożył alkohol w towarzystwie 39 i 69 letniego mieszkańca Brzeszcz, w związku z powyższym obaj mężczyźni zostali zatrzymani. Są podejrzewani o rozpijanie małoletniego oraz narażenie na niebezpieczeństwo jego zdrowia bądź życia - poinformowała Małgorzata Jurecka z Komendy Powiatowej Policji w Oświęcimiu.

Za rozpijanie małoletniego grozi kara do dwóch lat pozbawienia wolności. Natomiast za narażenie na  niebezpieczeństwo utraty zdrowia bądź życia - do trzech lat.


Wyświetleń: 2205
Dodaj do: Wykop ten artykuł! Dodaj na Śledzik! Dodaj na Twitter! Dodaj na FaceBook! Dodaj na Blip! Dodaj na Pinger!     |     Wyślij link

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Dodaj komentarz


Nick:

Treść:

Anty-bot:

Komentarze

Brak komentarzy!


Inne w tym dziale

25.06.2017 - Oświęcim, komentarzy: 0
OŚWIĘCIM. Heiko Klohn osobiście... ››
24.06.2017 - Powiat, komentarzy: 0
HARMĘŻE. Pijany kierowca volkswagena... ››
24.06.2017 - Powiat, komentarzy: 0
PIŁKA NOŻNA. Solarze mogą być... ››
24.06.2017 - Oświęcim, komentarzy: 0
OŚWIĘCIM. Wieści z Ratusza – FILM ››
23.06.2017 - Powiat, komentarzy: 0
PIŁKA NOŻNA. Czwarta edycja... ››
REKLAMA
REKLAMA
 
REKLAMA

Galeria zdjęć

Imprezy

Organizujesz jakieś wydarzenie, organizujesz jakąś imprezę!?
Zadzwoń i wypromuj ją w portalu Oświęcimskie24.pl0.28226113319397