Kontakt

REDAKCJA & REKLAMA

redakcja@oswiecimskie24.pl

Szymon Chabior - 513 413 413
szymon@oswiecimskie24.pl

REKLAMA

Najczęściej wyświetlane

REKLAMA
 

Najczęściej komentowane

HOKEJ NA LODZIE. Teddy Bear Toss, czyli pluszowe misie na tafli

Powiat, , PNG - 16.02.2017 17:24

A   A   A  
HOKEJ NA LODZIE. Teddy Bear Toss, czyli pluszowe misie na tafli
Kibicujmy biało-niebieskim, bawmy się i pomagajmy. Fot. zbiory organizatora

Do zakończenia sezonu zasdaniczego w hokejowej ekstralidze pozostała już tylko jedna kolejka. W powietrzu czuć już zbliżający się szybkimi krokami play-off. Wciąż nie wiemy jednak z kim zagrają oświęcimianie. Kto będzie rywalem? Comarch Cracovia, czy tyski GKS? Wiadomo za to, że podczas trzeciego meczu ćwierćfinałowego w Oświęcimiu po raz drugi przeprowadzona zostanie akcja "Teddy Bear Toss". 

Akcja polega na tym, że fani przynoszą na mecz pluszowe zabawki i rzucają je na lód. "Pluszaki" lądują na tafli w tym samym momencie, czyli zaraz po pierwszym golu dla gospodarzy. Maskotki będą zbierane przez organizatorów i zawodników Uczniowskiego Klubu Hokejowego. Tym razem trafią do wszystkich jednostek Ochotniczych Straży Pożarnych w powiecie oświęcimskim oraz do Państwowej
Straży Pożarnej w Oświęcimiu.Na taflę można wrzucać tylko pluszaki. Ważne, aby zabawki były nowe i zapakowane w foliowe siateczki, tak aby zamokły po tym, jak będą leżały chwilę na tafli lodowiska.
Organizatorem jest Oświęcimski Sport S.A. Akcję wspomaga OSP Oświęcim, UKH i MotoGALICJA.
-  Chcemy, by każdy pojazd Straży Pożarnej w powiecie oświęcimskim był wyposażony w pluszaka, tak by podczas akcji ratunkowej z udziałem dzieci można było obdarować najmłodszych w tych trudnych dla nich
chwilach. By przez chwilę mogły zapomnieć o wypadku, czy pożarze i przytuliły się  do misia - informują organizatorzy. 
Pierwsza edycja Teddy Bear Toss w Oświęcimiu odbyła się 5 grudnia 2014 roku podczas meczu Unii z GKS Tychy i zakończyła się wielkim sukcesem. Już dziś zapraszamy wszystkich do włączenia się w akcję i przybycie wraz z pluszakami na lodowisko przy ul. Chemików 
Akcja zawsze cieszy się dużym powodzeniem na całym świecie. Pierwsze rzucanie misiami na taflę lodowiska sięga 1993 roku. Jako pierwsi zabawę tę zaproponowali fani i włodarze drużyny Kamloops Blazers z Western Hockey Leaguea. Od kilku lat pluszowa zabawa obecna jest na lodowiskach w Polsce.

Akcja polega na tym, że fani przynoszą na mecz pluszowe zabawki i rzucają je na lód. "Pluszaki" lądują na tafli w tym samym momencie, czyli zaraz po pierwszym golu dla gospodarzy. Maskotki będą zbierane przez organizatorów i zawodników Uczniowskiego Klubu Hokejowego. Tym razem trafią do wszystkich jednostek Ochotniczych Straży Pożarnych w powiecie oświęcimskim oraz do Państwowej Straży Pożarnej w Oświęcimiu. Na taflę można wrzucać tylko pluszaki. Ważne, aby zabawki były nowe i zapakowane w foliowe siateczki. Tak aby nie zamokły po tym, jak będą leżały chwilę na tafli lodowiska.

 

Organizatorem jest Oświęcimski Sport S.A. Akcję wspomaga OSP Oświęcim, UKH i MotoGALICJA. - Chcemy, by każdy pojazd Straży Pożarnej w powiecie oświęcimskim był wyposażony w pluszaka. Tak by podczas akcji ratunkowej z udziałem dzieci można było obdarować najmłodszych w tych trudnych dla nich chwilach. By przez chwilę mogły zapomnieć o wypadku, czy pożarze i przytuliły się do misia - informują organizatorzy. 

 

Pierwsza edycja Teddy Bear Toss w Oświęcimiu odbyła się 5 grudnia 2014 roku podczas meczu Unii z GKS Tychy i zakończyła się wielkim sukcesem. Już dziś zapraszamy wszystkich do włączenia się w akcję i przybycie wraz z pluszakami na lodowisko przy ul. Chemików.

 

"Teddy Bear Toss" zawsze cieszy się dużym powodzeniem na całym świecie. Pierwsze rzucanie misiami na taflę lodowiska sięga 1993 roku. Jako pierwsi zabawę zaproponowali fani i włodarze drużyny Kamloops Blazers z Western Hockey League. Od kilku lat pluszowa zabawa obecna jest na lodowiskach w Polsce.

 


Wyświetleń: 2171
Dodaj do: Wykop ten artykuł! Dodaj na Śledzik! Dodaj na Twitter! Dodaj na FaceBook! Dodaj na Blip! Dodaj na Pinger!     |     Wyślij link

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Dodaj komentarz


Nick:

Treść:

Anty-bot:

Komentarze

2017-02-17 09:24:06
oświęcimianin:

no oświęcimianie do dzieła... czytam że w Tychach w grudniu zebrali 2000 pluszaków... nie możemy być gorsiInne w tym dziale

25.06.2017 - Oświęcim, komentarzy: 0
OŚWIĘCIM. Heiko Klohn osobiście... ››
24.06.2017 - Powiat, komentarzy: 0
HARMĘŻE. Pijany kierowca volkswagena... ››
24.06.2017 - Powiat, komentarzy: 0
PIŁKA NOŻNA. Solarze mogą być... ››
24.06.2017 - Oświęcim, komentarzy: 0
OŚWIĘCIM. Wieści z Ratusza – FILM ››
23.06.2017 - Powiat, komentarzy: 0
PIŁKA NOŻNA. Czwarta edycja... ››
REKLAMA
REKLAMA
 
REKLAMA

Galeria zdjęć

Imprezy

Organizujesz jakieś wydarzenie, organizujesz jakąś imprezę!?
Zadzwoń i wypromuj ją w portalu Oświęcimskie24.pl0.25207114219666