Kontakt

REDAKCJA & REKLAMA

redakcja@oswiecimskie24.pl

Szymon Chabior - 513 413 413
szymon@oswiecimskie24.pl

REKLAMA

Najczęściej wyświetlane

REKLAMA
 

Najczęściej komentowane

KĘTY. Z wodociągami nie mieli wiele wspólnego. Wyciągnęli od staruszki pieniądze i złotą biżuterię

Powiat, , raf - 17.02.2017 06:01

A   A   A  
KĘTY. Z wodociągami nie mieli wiele wspólnego. Wyciągnęli od staruszki pieniądze i złotą biżuterię

Wmówili 76-letniej mieszkance Kęt, że są pracownikami miejskich wodociągów. Gdy seniorka wpuściła ich do mieszkania bez skrupułów okradli ją. Policjanci z miejscowego komisariatu poszukują dwojga oszustów.Do kradzieży doszło 10 lutego br. na Osiedlu Wyszyńskiego w Kętach. Tuż przed godz. 17 do mieszkania seniorki zapukali kobieta oraz mężczyzna, przedstawiając się jako pracownicy miejskich wodociągów,  którzy muszą skontrolować stan instalacji wodnej. Oszuści podejrzani są o kradzież 90 złotych oraz kilku sztuk złotej  biżuterii. 

- Policjanci wszczęli poszukiwania sprawców,  jednocześnie zwracają się z prośbą o kontakt do osób, które  w piątkowe popołudnie bądź wieczór zauważyli podejrzaną parę na terenie Kęt. Poszukiwana kobieta jest w wieku około 40 lat, szczupła, ma czarne krótkie włosy, mężczyzna również może być  w wieku 40 lat średniej budowy ciała - mówi Małgorzata Jurecka z Komendy Powiatowej Policji w Oświęcimiu.

- Apelujemy do seniorów o rozwagę i ostrożność w kontakcie z osobami obcymi, a także nie wpuszczanie ich do mieszkania. Natomiast wszystkich mieszkańców prosimy o reagowanie w przypadku napotkania obcych, podejrzanie zachowujących się osób, znajdujących się na klatce schodowej. Prosimy również o przekazanie ostrzeżenia seniorom, których mamy w swoich rodzinach - dodaje policjantka.


Wyświetleń: 1389
Dodaj do: Wykop ten artykuł! Dodaj na Śledzik! Dodaj na Twitter! Dodaj na FaceBook! Dodaj na Blip! Dodaj na Pinger!     |     Wyślij link

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Dodaj komentarz


Nick:

Treść:

Anty-bot:

Komentarze

Brak komentarzy!


Inne w tym dziale

25.06.2017 - Oświęcim, komentarzy: 0
OŚWIĘCIM. Heiko Klohn osobiście... ››
24.06.2017 - Powiat, komentarzy: 0
HARMĘŻE. Pijany kierowca volkswagena... ››
24.06.2017 - Powiat, komentarzy: 0
PIŁKA NOŻNA. Solarze mogą być... ››
24.06.2017 - Oświęcim, komentarzy: 0
OŚWIĘCIM. Wieści z Ratusza – FILM ››
23.06.2017 - Powiat, komentarzy: 0
PIŁKA NOŻNA. Czwarta edycja... ››
REKLAMA
REKLAMA
 
REKLAMA

Galeria zdjęć

Imprezy

Organizujesz jakieś wydarzenie, organizujesz jakąś imprezę!?
Zadzwoń i wypromuj ją w portalu Oświęcimskie24.pl0.24645781517029