Kontakt

REDAKCJA & REKLAMA

redakcja@oswiecimskie24.pl

Szymon Chabior - 513 413 413
szymon@oswiecimskie24.pl

REKLAMA

Najczęściej wyświetlane

REKLAMA
 

Najczęściej komentowane

OŚWIĘCIM. Co ukradł, szybko spieniężał. Młody włamywacz w rękach Policji

Powiat, , raf - 17.02.2017 11:00

A   A   A  
OŚWIĘCIM. Co ukradł, szybko spieniężał. Młody włamywacz w rękach Policji
Fot. KPP Oświęcim

Siedemnastoletni mieszkaniec Gminy Oświęcim jest podejrzany o włamania do samochodów, kradzież sklepową oraz posiadanie narkotyków. Został zatrzymany przez oświęcimskich policjantów. Za popełnione przestępstwa grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.Kryminalni z Komendy Powiatowej Policji w Oświęcimiu od kilku miesięcy intensywnie pracowali nad ustaleniem i zatrzymaniem sprawcy włamań do czterech samochodów na terenie Oświęcimia, do których doszło w połowie zeszłego roku. W końcu natrafili na ślad, który wskazywał, że związek z włamaniami ma 17-letni mieszkaniec Gminy Oświęcim.

Kolejne ustalenia potwierdziły przypuszczenia policjantów. Funkcjonariusze zatrzymali podejrzanego w jego miejscu zamieszkania. Podczas rewizji znaleźli przy mężczyźnie woreczek z marihuaną. Podejrzany trafił do policyjnego aresztu.  

- W trakcie dalszego postępowania policjanci ustalili, że zatrzymany ma związek także z kradzieżą kosmetyków w jednym z oświęcimskich sklepów. Przedmioty skradzione podczas włamań do samochodów oraz kosmetyki skradzione w sklepie mężczyzna sprzedał przypadkowym osobom, a gotówkę, którą w ten sposób otrzymał, przeznaczył na codzienne wydatki. Policjanci już udowodnili mężczyźnie dokonanie  sześciu czynów - mówi Małgorzata Jurecka z Komendy Powiatowej Policji w Oświęcimiu.

 


Wyświetleń: 2301
Dodaj do: Wykop ten artykuł! Dodaj na Śledzik! Dodaj na Twitter! Dodaj na FaceBook! Dodaj na Blip! Dodaj na Pinger!     |     Wyślij link

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Dodaj komentarz


Nick:

Treść:

Anty-bot:

Komentarze

Brak komentarzy!


Inne w tym dziale

25.06.2017 - Osiek, komentarzy: 0
OSIEK. Raz pod górkę, a raz z górki.... ››
25.06.2017 - Oświęcim, komentarzy: 0
OŚWIĘCIM. Heiko Klohn osobiście... ››
24.06.2017 - Powiat, komentarzy: 0
HARMĘŻE. Pijany kierowca volkswagena... ››
24.06.2017 - Powiat, komentarzy: 0
PIŁKA NOŻNA. Solarze mogą być... ››
24.06.2017 - Oświęcim, komentarzy: 0
OŚWIĘCIM. Wieści z Ratusza – FILM ››
REKLAMA
REKLAMA
 
REKLAMA

Galeria zdjęć

Imprezy

Organizujesz jakieś wydarzenie, organizujesz jakąś imprezę!?
Zadzwoń i wypromuj ją w portalu Oświęcimskie24.pl0.2512469291687