Kontakt

REDAKCJA & REKLAMA

redakcja@oswiecimskie24.pl

Szymon Chabior - 513 413 413
szymon@oswiecimskie24.pl

REKLAMA

Najczęściej wyświetlane

REKLAMA
 

Najczęściej komentowane

BRZESZCZE. Okradał szafki ubraniowe kolegów z pracy

Brzeszcze, , red - 27.03.2017 11:26

A   A   A  
BRZESZCZE. Okradał szafki ubraniowe kolegów z pracy
fot. KPP Oświęcim

Brzeszczańscy policjanci wspólnie ze śląskimi policjantami zatrzymali w minioną środę 35-letniego włamywacza. Mieszkaniec Katowic za cel obrał sobie szafki ubraniowe pracowników kopalni.Nad ustaleniem i zatrzymaniem sprawcy włamań do szafek ubraniowych dwóch górników policjanci pracowali bardzo intensywnie od kilkunastu tygodni. Mężczyzna z szafek skradł pieniądze, telefony komórkowe, dokumenty oraz karty bankomatowe.

-W trakcie podjętych czynności policjanci natrafili na ślad, który wskazywał, że z włamaniami ma związek 35-letni mieszkaniec Katowic. Kolejne ustalenia potwierdziły przypuszczenia policjantów, w efekcie czego w ubiegłą środę rano, funkcjonariusze  z Brzeszcz wraz z policjantami z V Komisariatu Policji w Katowicach, w miejscu zamieszkania zatrzymali podejrzanego – informuje Małgorzata Jurecka z Komendy Powiatowej Policji w Oświęcimiu. -35-latek trafił do policyjnego aresztu – dodaje rzeczniczka.

Na podstawie zebranych dowodów mężczyzna usłyszał dwa zarzuty kradzieży z włamaniem. 35-letni katowiczanin był już karany za podobne czyny. Funkcjonariusze sprawdzają także czy mężczyzna może mieć również związek z innymi przestępstwami. Za kradzież z włamaniem grodzi kara pozbawienia wolności do lat 10.


Wyświetleń: 4779
Dodaj do: Wykop ten artykuł! Dodaj na Śledzik! Dodaj na Twitter! Dodaj na FaceBook! Dodaj na Blip! Dodaj na Pinger!     |     Wyślij link

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Dodaj komentarz


Nick:

Treść:

Anty-bot:

Komentarze

2017-03-27 13:35:49
górnik:

mi nawet onuce zayebali :) żeby grzyba dostał....Inne w tym dziale

27.06.2017 - Brzeszcze, komentarzy: 0
BRZESZCZE. Uderzyła samochodem w... ››
27.06.2017 - Powiat, komentarzy: 0
LACROSSE. Oświęcimianie w brązowym... ››
26.06.2017 - Powiat, komentarzy: 0
POWIAT. Darmowe porady prawne w... ››
24.06.2017 - Powiat, komentarzy: 0
HARMĘŻE. Pijany kierowca volkswagena... ››
24.06.2017 - Powiat, komentarzy: 0
PIŁKA NOŻNA. Solarze mogą być... ››
REKLAMA
REKLAMA
 
REKLAMA

Galeria zdjęć

Imprezy

Organizujesz jakieś wydarzenie, organizujesz jakąś imprezę!?
Zadzwoń i wypromuj ją w portalu Oświęcimskie24.pl0.25138401985168