Kontakt

REDAKCJA & REKLAMA

redakcja@oswiecimskie24.pl

Szymon Chabior - 513 413 413
szymon@oswiecimskie24.pl

REKLAMA

Najczęściej wyświetlane

REKLAMA
 

Najczęściej komentowane

BRZESZCZE. Imprezka pod sklepem. „Biesiadnicy” staną przed sądem

Powiat, , red - 04.04.2017 07:24

A   A   A  
BRZESZCZE. Imprezka pod sklepem. „Biesiadnicy” staną przed sądem

Grupa czterech osób piła alkohol w okolicach jednego ze sklepów. W momencie interwencji brzeszczańskich policjantów, mężczyźni zareagowali wulgaryzmami. Teraz staną przed sądem.W nocy z soboty na niedziele policjanci z Komisariatu Policji w Brzeszczach patrolując okolice ulicy Ofiar Oświęcimia zauważyli grupę mężczyzn spożywających alkohol w pobliżu jednego ze sklepów.

-Byli to czterej mieszkańcy Brzeszcz w wieku od 23-40 lat. Policjanci podjęli interwencję informując o popełnionym wykroczeniu oraz o nałożeniu mandatów karnych. Na powyższy fakt „biesiadnicy” zareagowali wulgaryzmami – informuje rzecznika prasowa Komendy Powiatowej Policji w Oświęcimiu, Małgorzata Jurecka.

Policjanci nakazali mężczyzn o zachowanie zgodne z prawem, a następnie pouczyli grupę mężczyzn, że materiały w sprawie wykroczeń, których się dopuścili trafią do sądu z wnioskami o ukaranie.


Wyświetleń: 4150
Dodaj do: Wykop ten artykuł! Dodaj na Śledzik! Dodaj na Twitter! Dodaj na FaceBook! Dodaj na Blip! Dodaj na Pinger!     |     Wyślij link

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Dodaj komentarz


Nick:

Treść:

Anty-bot:

Komentarze

Brak komentarzy!


Inne w tym dziale

27.06.2017 - Brzeszcze, komentarzy: 0
BRZESZCZE. Uderzyła samochodem w... ››
27.06.2017 - Powiat, komentarzy: 0
LACROSSE. Oświęcimianie w brązowym... ››
27.06.2017 - Gmina Oświęcim, komentarzy: 0
ZABORZE. 74-latek wypadł z okna. Z... ››
26.06.2017 - Gmina Oświęcim, komentarzy: 0
PIŁKA NOŻNA. Firmowe reprezentacje... ››
26.06.2017 - Osiek, komentarzy: 4
OSIEK. Ksiądz prymicjant Tymoteusz... ››
REKLAMA
REKLAMA
 
REKLAMA

Galeria zdjęć

Imprezy

Organizujesz jakieś wydarzenie, organizujesz jakąś imprezę!?
Zadzwoń i wypromuj ją w portalu Oświęcimskie24.pl0.23259401321411