Kontakt

REDAKCJA & REKLAMA

redakcja@oswiecimskie24.pl

Szymon Chabior - 513 413 413
szymon@oswiecimskie24.pl

REKLAMA

Najczęściej wyświetlane

REKLAMA
 

Najczęściej komentowane

KĘTY. Pijany chciał zawieźć dzieci na wycieczkę

Kęty, , sz - 04.04.2017 11:09

A   A   A  
KĘTY. Pijany chciał zawieźć dzieci na wycieczkę
Przykładowe zdjęcie. Fot. Szymon Chabior

46-letni kierowca autobusu w stanie nietrzeźwym chciał zawieźć dzieci na wycieczkę do Bielska-Białej. Mężczyzna miał w organizmie 1,21 promila alkoholu. Na szczęście dzieci dotarły na miejsce z innym kierowcą.W poniedziałek w godzinach porannych grupa kilkudziesięciu przedszkolaków z jednej z kęckich placówek szkolnych miała jechać na wycieczkę do Bielska-Białej. Kilka dni wcześniej policjanci z Komisariatu Policji w Kętach zostali poproszeni o standardową kontrolę autokarów oraz kierowców.

Kęccy policjanci przyjechali na umówioną godzinę na parking przy ulicy Wyspiańskiego w Kętach, gdzie przeprowadzili kontrole.

-W trakcie czynności policjanci od jednego z kierowców wyczuli woń alkoholu, a przeprowadzone badanie stanu trzeźwości wykazało, że 46-letni mieszkaniec powiatu bielskiego, przyjechał autokarem mając w organizmie – 1,21 promila alkoholu – informuje Małgorzata Jurecka z Komendy Powiatowej Policji w Oświęcimiu.

Kierowca autobusu został zatrzymany. Policjanci zabezpieczyli również jego prawo jazdy. Kierowca drugiego autokaru był trzeźwy i spokojnie mógł pojechać z jedną grupą do Bielska-Białej. Na miejsce podstawiono autobus innego przewoźnika, z którym druga grupa przedszkolaków z małym opóźnieniem mogła pojechać na wycieczkę.

-Za popełnione przestępstwo kierowcy grozi do 2 lat pozbawienia wolności, zakaz kierowania nawet do 10 lat oraz wysoka grzywna – dodaje rzeczniczka.


Wyświetleń: 5272
Dodaj do: Wykop ten artykuł! Dodaj na Śledzik! Dodaj na Twitter! Dodaj na FaceBook! Dodaj na Blip! Dodaj na Pinger!     |     Wyślij link

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Dodaj komentarz


Nick:

Treść:

Anty-bot:

Komentarze

Brak komentarzy!


Inne w tym dziale

27.06.2017 - Powiat, komentarzy: 0
LACROSSE. Oświęcimianie w brązowym... ››
26.06.2017 - Kęty, komentarzy: 1
BIELANY. Murarz spadł z 4 metrów. W... ››
26.06.2017 - Powiat, komentarzy: 0
POWIAT. Darmowe porady prawne w... ››
24.06.2017 - Powiat, komentarzy: 0
HARMĘŻE. Pijany kierowca volkswagena... ››
24.06.2017 - Powiat, komentarzy: 0
PIŁKA NOŻNA. Solarze mogą być... ››
REKLAMA
REKLAMA
 
REKLAMA

Galeria zdjęć

Imprezy

Organizujesz jakieś wydarzenie, organizujesz jakąś imprezę!?
Zadzwoń i wypromuj ją w portalu Oświęcimskie24.pl0.27336001396179