Kontakt

REDAKCJA & REKLAMA

redakcja@oswiecimskie24.pl

Szymon Chabior - 513 413 413
szymon@oswiecimskie24.pl

REKLAMA

Najczęściej wyświetlane

REKLAMA
 

Najczęściej komentowane

BOBREK. Nietypowa akcja strażaków. Służby ratowały koziołka.

Powiat, , sz - 05.04.2017 08:44

A   A   A  
BOBREK. Nietypowa akcja strażaków. Służby ratowały koziołka.
fot. KPP Oświęcim

Policjanci i strażacy ratowali w nocy z sobotę na niedzielę młodego koziołka. Służby na pomoc wezwał 17-letni mieszkaniec Chełmka, który zauważył zwierze potrzebujące natychmiastowej pomocy. Wszystko zakończyło się szczęśliwie.W nocy z soboty na niedzielę, dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Oświęcimiu odebrał nietypowe zgłoszeniem, które przekazał 17-letni mieszkaniec Chełmka. Chodziło o pomoc młodemu sarniakowi.

-Nastolatek wracając do domu ulicą Starowiejską w Bobrku, w ogrodzeniu jednej z posesji zauważył szamoczące się zwierzę, które nie mogło wyjąć głowy spomiędzy prętów – informuje Małgorzata Jurecka z Komendy Powiatowej Policji w Oświęcimiu.

Na miejsce natychmiast udali się chełmeccy policjanci, którzy uznali, że nie są wstanie uratować zwierzęcia bez specjalistycznego sprzętu. Na miejsce wezwano strażaków, którzy rozgięli pręty ogrodzenia i uwolnili koziołka.

-Na podziękowania zasługuje prawidłowa reakcja młodego mieszkańca Chełmka, który nie pozostawił zwierzęcia bez pomocy – podkreśla rzeczniczka.


Wyświetleń: 4642
Dodaj do: Wykop ten artykuł! Dodaj na Śledzik! Dodaj na Twitter! Dodaj na FaceBook! Dodaj na Blip! Dodaj na Pinger!     |     Wyślij link

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Dodaj komentarz


Nick:

Treść:

Anty-bot:

Komentarze

Brak komentarzy!


Inne w tym dziale

27.06.2017 - Brzeszcze, komentarzy: 0
BRZESZCZE. Uderzyła samochodem w... ››
27.06.2017 - Powiat, komentarzy: 0
LACROSSE. Oświęcimianie w brązowym... ››
27.06.2017 - Gmina Oświęcim, komentarzy: 0
ZABORZE. 74-latek wypadł z okna. Z... ››
26.06.2017 - Gmina Oświęcim, komentarzy: 0
PIŁKA NOŻNA. Firmowe reprezentacje... ››
26.06.2017 - Osiek, komentarzy: 4
OSIEK. Ksiądz prymicjant Tymoteusz... ››
REKLAMA
REKLAMA
 
REKLAMA

Galeria zdjęć

Imprezy

Organizujesz jakieś wydarzenie, organizujesz jakąś imprezę!?
Zadzwoń i wypromuj ją w portalu Oświęcimskie24.pl0.32813000679016