Kontakt

REDAKCJA & REKLAMA

redakcja@oswiecimskie24.pl

Szymon Chabior - 513 413 413
szymon@oswiecimskie24.pl

REKLAMA

Najczęściej wyświetlane

REKLAMA
 

Najczęściej komentowane

OŚWIĘCIM. Skuterem jechali po całej drodze. Obaj byli pijani

Oświęcim, , sz - 05.04.2017 12:59

A   A   A  
OŚWIĘCIM. Skuterem jechali po całej drodze. Obaj byli pijani

Pijany 31-letni oświęcimianin wybrał się na przejażdżkę skuterem. Wziął ze sobą 34-letniego kompana od kieliszka. Kierujący skuterem już kilkakrotnie tracił prawo jazdy za jazdę pod wpływem alkoholu. Odsiedział nawet za to trzy lata za kratkami. Jak widać nie dało mu nawet to do myślenia.Sytuacja miała miejsce w minioną niedzielę na Osiedlu Chemików w Oświęcimiu. Patrol oświęcimskiej drogówki około godziny 18.00 zauważył na ulicy Zaborskiej jadącego slalomem motorowerzystę wiozącego pasażera.

-Policjanci postanowili zatrzymać jednoślad. Podczas kontroli okazało się, że kierowca 31-letni mieszkaniec Oświęcimia ma w organizmie 1,50 promila alkoholu i wsiadł na skuter posiadając aktualny zakaz kierowania – informuje Małgorzata Jurecka z Komendy Powiatowej Policji w Oświęcimiu.

Podczas dalszych czynności, funkcjonariusze ustalili, iż w poprzednich latach oświęcimianin był już kilkukrotnie zatrzymywany za jazdę w stanie nietrzeźwym. Z tego powodu 31-letni mężczyzna odbył też trzyletnią karę pozbawienia wolności.

Warto zaznaczyć, że pasażer jednośladu – skutera, czy też motocykla również musi być trzeźwu. W tym przypadku jak widać stan kierującego motocyklem nie zraził do przejażdżki jego 34-letniego, pijanego kompana od kieliszka.

-Za kierowanie w stanie nietrzeźwości grozi do 2 lat pozbawienia wolności, natomiast za kierowanie pojazdem posiadając sądowy zakaz grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności – przypomina Jurecka.


Wyświetleń: 3980
Dodaj do: Wykop ten artykuł! Dodaj na Śledzik! Dodaj na Twitter! Dodaj na FaceBook! Dodaj na Blip! Dodaj na Pinger!     |     Wyślij link


Warto zobaczyć


Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Dodaj komentarz


Nick:

Treść:

Anty-bot:

Komentarze

Brak komentarzy!


Inne w tym dziale

27.06.2017 - Powiat, komentarzy: 0
LACROSSE. Oświęcimianie w brązowym... ››
26.06.2017 - Oświęcim, komentarzy: 0
OŚWIĘCIM. Startują 22. Letnie... ››
26.06.2017 - Powiat, komentarzy: 0
POWIAT. Darmowe porady prawne w... ››
25.06.2017 - Oświęcim, komentarzy: 2
OŚWIĘCIM. Heiko Klohn osobiście... ››
24.06.2017 - Powiat, komentarzy: 0
HARMĘŻE. Pijany kierowca volkswagena... ››
REKLAMA
REKLAMA
 
REKLAMA

Galeria zdjęć

Imprezy

Organizujesz jakieś wydarzenie, organizujesz jakąś imprezę!?
Zadzwoń i wypromuj ją w portalu Oświęcimskie24.pl0.29708194732666