Kontakt

REDAKCJA & REKLAMA

redakcja@oswiecimskie24.pl

Szymon Chabior - 513 413 413
szymon@oswiecimskie24.pl

REKLAMA

Najczęściej wyświetlane

REKLAMA
 

Najczęściej komentowane

BRZESZCZE. Dealer narkotykowy i jego znajomi zatrzymani przez policjantów

Brzeszcze, , sz - 18.04.2017 07:52

A   A   A  
BRZESZCZE. Dealer narkotykowy i jego znajomi zatrzymani przez policjantów
fot. internet

Amfetaminę, marihuanę oraz telefon marki samsung pochodzący z kradzieży, znaleźli brzeszczańscy policjanci w mieszkaniu 22-latka. Zatrzymane zostały trzy osoby 20-letnia mieszkanka województwa śląskiego oraz 22 i 27-letni mieszaniec Brzeszcz.Policjanci z Komisariatu Policji w Brzeszczach, którzy zajmują się zwalczaniem przestępczości narkotykowej, natrafili na trop 22-latka, który może mieć styczność procederem narkotykowym. Funkcjonariusze postanowili przeszukać mieszkanie mieszkańca Brzeszcz.

-Policjanci ujawnili w mieszkaniu woreczek z białą substancją oraz woreczek z suszem roślinnym. Znaleźli także telefon komórkowy samsung, który pochodził z kradzieży – informuje Małgorzata Jurecka z Komendy Powiatowej Policji w Oświęcimiu.

Funkcjonariusze zatrzymali trzy osoby, które przebywały w mieszkaniu 20-letnią mieszkankę województwa oświęcimskiego oraz 22 i 27-letniego mieszkańca Brzeszcz.

-Przeprowadzone badanie zabezpieczonych środków potwierdziło, że biały proszek to amfetamina, natomiast susz to marihuana. Zabezpieczona przez policjantów amfetamina i susz mogły posłużyć do sporządzenia ponad 50 porcji narkotyku – zaznacza oficer prasowy, Małgorzata Jurecka.

Odzyskany telefon komórkowy samsung trafił do właściciela, mieszkańca województwa śląskiego.

Zatrzymani opuścili Komisariat Policji w Brzeszczach, ale już z zarzutami. 20-latka usłyszała zarzut udzielania środka odurzającego innej osobie, natomiast 27-latkowi policjanci postawili zarzut posiadania narkotyków. 22-latek usłyszał zarzut posiadania środków odurzających, 11 zarzutów udzielania narkotyku oraz zarzut kradzieży telefon.

Małgorzata Jurecka przypomina, iż za kradzież grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności, natomiast za przestępstwa narkotykowe do 3 lat pozbawienia wolności.


Wyświetleń: 2252
Dodaj do: Wykop ten artykuł! Dodaj na Śledzik! Dodaj na Twitter! Dodaj na FaceBook! Dodaj na Blip! Dodaj na Pinger!     |     Wyślij link

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Dodaj komentarz


Nick:

Treść:

Anty-bot:

Komentarze

Brak komentarzy!


Inne w tym dziale

24.06.2017 - Powiat, komentarzy: 0
HARMĘŻE. Pijany kierowca volkswagena... ››
24.06.2017 - Powiat, komentarzy: 0
PIŁKA NOŻNA. Solarze mogą być... ››
23.06.2017 - Powiat, komentarzy: 0
PIŁKA NOŻNA. Czwarta edycja... ››
22.06.2017 - Powiat, komentarzy: 0
BRZESZCZE. Tragiczny finał poszukiwań... ››
21.06.2017 - Powiat, komentarzy: 1
KOBIECY FUTBOL. Szok w Brzezince. Jak... ››
REKLAMA
REKLAMA
 
REKLAMA

Galeria zdjęć

Imprezy

Organizujesz jakieś wydarzenie, organizujesz jakąś imprezę!?
Zadzwoń i wypromuj ją w portalu Oświęcimskie24.pl0.21848177909851