Kontakt

REDAKCJA & REKLAMA

redakcja@oswiecimskie24.pl

Szymon Chabior - 513 413 413
szymon@oswiecimskie24.pl

REKLAMA

Najczęściej wyświetlane

REKLAMA
 

Najczęściej komentowane

KOBIECY FUTBOL. Przed inauguracją w Brzezince

Powiat, , PNG - 19.04.2017 10:28

A   A   A  
KOBIECY FUTBOL. Przed inauguracją w Brzezince
Iskierki są ciągle niepokonane w trzeciej lidze. Fot. Szymon Chabior

Wyjątkowo długo na wiosenną inaugurację muszą czekać piłkarscy kibice w Brzezince. Trzecioligowe Iskierki w pierwszej kolejce pauzowały, a później grały z miejscową Olimpią w Osieczanach. Dopiero podczas nadchodzącego weekendu zaprezentują się przed własną publicznością. Z kolei występująca w klasie B Iskra Brzezinka w sobotę zmierzy się na wyjeździe z Palczowicami. 

Cel piłkarek Iskry jest jasny. Podopieczne Krystiana Paszka i Artura Ząbka po rocznej przerwie chcą powrócić na drugoligowe boiska. Są na najlepszej drodze do jego realizacji. W rundzie jesiennej zachowały miano niepokonanych. W pierwszym meczu rundy rewanżowej dopisały do swojego konta kolejne trzy punkty, ale dopiero w samej końcówce Iskierki wyprowadziły dwa rozstrzygające ciosy. 
Pierwsza odsłona nie była najlepsza w wykonaniu drużyny z Brzezinki. Dopiero pod koniec Iskierki znalazły sposób na przełamanie bloku defensywnego Olimpii. Lewym skrzydłem uciekła Anna Zając i uderzyła nie do obrony. Po zmianie stron było już znacznie lepiej. Na 5 minut przed końcem po błędzie zawodniczek gospodarz piłkę przejęła Wiktoria Gzela i uderzeniem z pola karnego podwyższyła na 0:2. Wynik ustaliła Anna Majka, która w ostatniej minucie popisała się precyzyjnym uderzeniem z wolnego.
OLIMPIA Osieczany - ISKRA Brzezinka 0:3 (0:1)
Bramki: Anna Zając, Wiktoria Gzela, Anna Majka.
ISKRA: Daniela Dziędziel - Monika Kleczkowska, Marzena Bogacka, Magdalena Jaskółka, Patrycja Klęczar - Anna Zając, Patrycja Bęc, Paulina Graca, Monika Gera - Anna Majka, Kamila Dziwak (50. Wiktoria Gzela). Trenerzy: Krystian Paszek i Artur Ząbek.
Zestaw par XIV kolejki w trzeciej lidze kobiet:
Prądniczanka Kraków - Glinik Gorlice 1:0 (rozegrany awansem)
LKS Szaflary - Tuchovia Tuchów 1:3 (rozegrany awansem)
ISKRA BRZEZINKA - Naprzód II Sobolów
Progres Kraków - Olimpia Osieczany
Pauzuje: Zielonka Wrząsowice

Cel piłkarek Iskry jest jasny. Podopieczne Krystiana Paszka po rocznej przerwie chcą powrócić na drugoligowe boiska. Są na najlepszej drodze do jego realizacji. W rundzie jesiennej zachowały miano niepokonanych. W pierwszym meczu rundy rewanżowej dopisały do swojego konta kolejne trzy punkty, ale dopiero w samej końcówce Iskierki wyprowadziły dwa rozstrzygające ciosy. 

 

Pierwsza odsłona nie była najlepsza w wykonaniu drużyny z Brzezinki. Dopiero pod koniec Iskierki znalazły sposób na przełamanie bloku defensywnego Olimpii. Lewym skrzydłem uciekła Anna Zając i uderzyła nie do obrony. Po zmianie stron było już znacznie lepiej. Na 5 minut przed końcem po błędzie zawodniczek gospodarzy, piłkę przejęła Wiktoria Gzela i uderzeniem z pola karnego podwyższyła na 0:2. Wynik ustaliła Anna Majka, która w ostatniej minucie popisała się precyzyjnym strzałem z wolnego.

 

OLIMPIA Osieczany - ISKRA Brzezinka 0:3 (0:1)
Bramki: Anna Zając, Wiktoria Gzela, Anna Majka.
ISKRA
: Daniela Dziędziel - Monika Kleczkowska, Marzena Bogacka, Magdalena Jaskółka, Patrycja Klęczar - Anna Zając, Patrycja Bęc, Paulina Graca, Monika Gera - Anna Majka, Kamila Dziwak (50. Wiktoria Gzela). Trener: Krystian Paszek.

 

Zestaw par XIV kolejki w trzeciej lidze kobiet:
Prądniczanka Kraków - Glinik Gorlice 1:0 (rozegrany awansem)
LKS Szaflary - Tuchovia Tuchów 1:3 (rozegrany awansem)
ISKRA BRZEZINKA - Naprzód II Sobolów
Progres Kraków - Olimpia Osieczany
Pauzuje: Zielonka Wrząsowice

 


Wyświetleń: 2227
Dodaj do: Wykop ten artykuł! Dodaj na Śledzik! Dodaj na Twitter! Dodaj na FaceBook! Dodaj na Blip! Dodaj na Pinger!     |     Wyślij link


Warto zobaczyć


Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Dodaj komentarz


Nick:

Treść:

Anty-bot:

Komentarze

Brak komentarzy!


Inne w tym dziale

25.06.2017 - Oświęcim, komentarzy: 0
OŚWIĘCIM. Heiko Klohn osobiście... ››
24.06.2017 - Powiat, komentarzy: 0
HARMĘŻE. Pijany kierowca volkswagena... ››
24.06.2017 - Powiat, komentarzy: 0
PIŁKA NOŻNA. Solarze mogą być... ››
24.06.2017 - Oświęcim, komentarzy: 0
OŚWIĘCIM. Wieści z Ratusza – FILM ››
23.06.2017 - Powiat, komentarzy: 0
PIŁKA NOŻNA. Czwarta edycja... ››
REKLAMA
REKLAMA
 
REKLAMA

Galeria zdjęć

Imprezy

Organizujesz jakieś wydarzenie, organizujesz jakąś imprezę!?
Zadzwoń i wypromuj ją w portalu Oświęcimskie24.pl0.23814105987549