Kontakt

REDAKCJA & REKLAMA

redakcja@oswiecimskie24.pl

Szymon Chabior - 513 413 413
szymon@oswiecimskie24.pl

REKLAMA

Najczęściej wyświetlane

REKLAMA
 

Najczęściej komentowane

OŚWIĘCIM. Królewska gra po raz piąty

Oświęcim, , sz - 20.04.2017 06:59

A   A   A  
OŚWIĘCIM. Królewska gra po raz piąty
fot. nadesłane

W najbliższą sobotę w Oświęcimiu rozegrany zostanie 5. Turniej Szachowy o Puchar Prezydenta Oświęcimia. Dotychczasowe edycje turniejów gromadziły za każdym razem blisko 100 szachistów.W sobotę 22 kwietnia br. w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Oświęcimiu odbędzie się wielkie święto królewskiej gry. Początek 5. Turnieju Szachowego o Puchar Prezydenta Oświęcimia zaplanowano na godzinę 10.

-Dotychczasowe edycje oświęcimskiego turnieju szachowego odbyły się również w Galerii Książki i zgromadziły za każdym razem prawie 100 szachistów – informuje Katarzyna Musiał.

W tym roku organizatorzy zapraszają zawodników w trzech kategoriach wiekowych – do lat 8, 11 i w kategorii Open. Pierwsze dwie kategorie wiekowe zostały połączone w jeden turniej z osobnymi klasyfikacjami. Szachiści rozegrają w sobotę turniej na dystansie 7 rund po 15 min dla zawodnika.

-Dla najlepszych przewidziano nagrody- w tym puchary, medale i nagrody pieniężne i rzeczowe. Nagrodzeni zostaną również najlepsi zawodnicy z Oświęcimia – mówi Katarzyna Musiał. - Serdecznie wszystkich zapraszamy – dodaje.

Szczegóły i zapisy- na stronach: http://www.turniejeszachowe.pl/22.04.2017/

Organizatorami turnieju są: Miejska Biblioteka Publiczna w Oświęcimiu i Oświęcimskie Stowarzyszenie Sportu Amatorskiego. Patronat honorowy nad wydarzeniem objął Prezydent Miasta Oświęcim - Janusz Chwierut.


Wyświetleń: 3696
Dodaj do: Wykop ten artykuł! Dodaj na Śledzik! Dodaj na Twitter! Dodaj na FaceBook! Dodaj na Blip! Dodaj na Pinger!     |     Wyślij link

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Dodaj komentarz


Nick:

Treść:

Anty-bot:

Komentarze

Brak komentarzy!


Inne w tym dziale

27.06.2017 - Powiat, komentarzy: 0
LACROSSE. Oświęcimianie w brązowym... ››
26.06.2017 - Oświęcim, komentarzy: 0
OŚWIĘCIM. Startują 22. Letnie... ››
26.06.2017 - Powiat, komentarzy: 0
POWIAT. Darmowe porady prawne w... ››
25.06.2017 - Oświęcim, komentarzy: 2
OŚWIĘCIM. Heiko Klohn osobiście... ››
24.06.2017 - Powiat, komentarzy: 0
HARMĘŻE. Pijany kierowca volkswagena... ››
REKLAMA
REKLAMA
 
REKLAMA

Galeria zdjęć

Imprezy

Organizujesz jakieś wydarzenie, organizujesz jakąś imprezę!?
Zadzwoń i wypromuj ją w portalu Oświęcimskie24.pl0.2449631690979