Kontakt

REDAKCJA & REKLAMA

redakcja@oswiecimskie24.pl

Szymon Chabior - 513 413 413
szymon@oswiecimskie24.pl

REKLAMA

Najczęściej wyświetlane

REKLAMA
 

Najczęściej komentowane

OŚWIĘCIM. Pokaz Talentów w "jedenastce"

Powiat, , PNG - 21.04.2017 09:11

A   A   A  
OŚWIĘCIM. Pokaz Talentów w

Oświęcimska Szkoła Podstawowa nr 11 im. Mikołaja Kopernika już po raz drugi organizuje projekt "Pokaz Talentów". Rodzice i opiekunowie są zaproszeni na jutrzejszy (sobota) pokaz uczniów do sali gimnastycznej. Początek zaplanowano na godz. 9. 

Z kolei "Pokaz Talentów" dla nauczycieli, pracowników szkoły i samych uczniów odbędzie się 24 kwietnia (wtorek) o godz. 10. To już drugie takie przedsięwzięcie w Szkole Podstawowej nr 11 w Oświęcimiu.
- Pokaz jest częścią projektu "Szkoła Współpracy" - informują organizatorzy. - Uczniowie będą mieli szansę zaprezentować swoje umiejętności wokalne, gry na instrumentach, pokazy taneczne oraz prace artystyczne. Stworzona zostanie galeria prac. Będzie mógł wystąpić mógł każdy uczeń, który ma do zaprezentowania coś fajnego. Na pokaz zaproszeni zostali rodzice i opiekunowie występujących uczniów.

Z kolei "Pokaz Talentów" dla nauczycieli, pracowników szkoły i samych uczniów odbędzie się 24 kwietnia (poniedziałek) o godz. 10. To już drugie takie przedsięwzięcie w Szkole Podstawowej nr 11 w Oświęcimiu.

 

- Pokaz jest częścią projektu "Szkoła Współpracy" - informują organizatorzy. - Uczniowie będą mieli szansę zaprezentować swoje umiejętności wokalne, gry na instrumentach, pokazy taneczne oraz prace artystyczne. Stworzona zostanie galeria prac. Będzie mógł wystąpić każdy uczeń, który ma do zaprezentowania coś fajnego. Na pokaz zaproszeni zostali rodzice i opiekunowie występujących uczniów.

 


Wyświetleń: 1500
Dodaj do: Wykop ten artykuł! Dodaj na Śledzik! Dodaj na Twitter! Dodaj na FaceBook! Dodaj na Blip! Dodaj na Pinger!     |     Wyślij link

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Dodaj komentarz


Nick:

Treść:

Anty-bot:

Komentarze

Brak komentarzy!


Inne w tym dziale

25.06.2017 - Oświęcim, komentarzy: 0
OŚWIĘCIM. Heiko Klohn osobiście... ››
24.06.2017 - Powiat, komentarzy: 0
HARMĘŻE. Pijany kierowca volkswagena... ››
24.06.2017 - Powiat, komentarzy: 0
PIŁKA NOŻNA. Solarze mogą być... ››
24.06.2017 - Oświęcim, komentarzy: 0
OŚWIĘCIM. Wieści z Ratusza – FILM ››
23.06.2017 - Powiat, komentarzy: 0
PIŁKA NOŻNA. Czwarta edycja... ››
REKLAMA
REKLAMA
 
REKLAMA

Galeria zdjęć

Imprezy

Organizujesz jakieś wydarzenie, organizujesz jakąś imprezę!?
Zadzwoń i wypromuj ją w portalu Oświęcimskie24.pl0.23208403587341