Kontakt

REDAKCJA & REKLAMA

redakcja@oswiecimskie24.pl

Szymon Chabior - 513 413 413
szymon@oswiecimskie24.pl

REKLAMA

Najczęściej wyświetlane

REKLAMA
 

Najczęściej komentowane

POWIAT. Stan pogotowia przeciwpowodziowego już w trzech gminach

Powiat, , sz - 29.04.2017 03:32

A   A   A  
POWIAT. Stan pogotowia przeciwpowodziowego już w trzech gminach
fot. sz

W Oświęcimiu, Gminie Brzeszcze oraz Gminie Oświęcim obowiązuje stan pogotowia przeciwpowodziowego. W dalszym ciągu prognozowane są intensywne opady deszczu.Miasto Oświęcim 

Stan pogotowia przeciwpowodziowego w mieście Oświęcim obowiązuje od czwartku. Wczoraj Urząd Miasta Oświęcim w swoim ostatnim komunikacie poinformował, iż stan wody na rzece Sole na godzinę 11.00 wynosił 425 cm i został przekroczony o 55 cm w stosunku do stanu ostrzegawczego.

-Poziom wody w Sole jest uzależniony od sytuacji w górnym biegu rzeki, a w szczególności na zaporach i od zrzutów wody. Na razie przepływ z zapory w Czańcu wynosi 160 m. sześć. /s. z tendencją rosnącą – informowała wczoraj Katarzyna Kwiecień z Urzędu Miasta Oświęcim.

 

Gmina Oświęcim

W Gminie Oświęcim stan pogotowia przeciwpowodziowego został ogłoszony wczoraj.

-W związku z  przekroczeniem stanu ostrzegawczego na rzece Sole oraz rzece Wiśle i prognozowanymi dalszymi opadami deszczu ogłaszam stan pogotowia przeciwpowodziowego na terenie Gminy Oświęcim – czytamy z zarządzeniu wójta Gminy Oświęcim, Alberta Bartosza.

 

Gmina Brzeszcze

Pogotowie przeciwpowodziowe w Gminie Brzeszcze zostało wprowadzone podobnie jak w Gminie Oświęcim wczoraj. Burmistrz Cecylia Ślusarczyk zdecydowała się wprowadzić stan pogotowia przeciwpowodziowego ze względu na przekroczenie stanu ostrzegawczego na rzece Wiśle w Jawiszowicach oraz wysokiego stanu wody na Sole.

reklama


Wyświetleń: 3743
Dodaj do: Wykop ten artykuł! Dodaj na Śledzik! Dodaj na Twitter! Dodaj na FaceBook! Dodaj na Blip! Dodaj na Pinger!     |     Wyślij link

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Dodaj komentarz


Nick:

Treść:

Anty-bot:

Komentarze

Brak komentarzy!


Inne w tym dziale

29.05.2017 - Powiat, komentarzy: 0
KARATE-KNOCKDOWN. Brzeszczanie ze... ››
28.05.2017 - Powiat, komentarzy: 0
PIŁKA NOŻNA. Sprawdź... ››
27.05.2017 - Powiat, komentarzy: 0
PIŁKA NOŻNA. Wiosenny szlagier w... ››
27.05.2017 - Oświęcim, komentarzy: 0
OŚWIĘCIM. Wieści z Ratusza - FILM ››
22.05.2017 - Powiat, komentarzy: 0
KOBIECY FUTBOL. Blisko, coraz bliżej... ››
REKLAMA
REKLAMA
 
REKLAMA

Galeria zdjęć

Imprezy

Organizujesz jakieś wydarzenie, organizujesz jakąś imprezę!?
Zadzwoń i wypromuj ją w portalu Oświęcimskie24.pl0.25416684150696