Kontakt

REDAKCJA & REKLAMA

redakcja@oswiecimskie24.pl

Szymon Chabior - 513 413 413
szymon@oswiecimskie24.pl

REKLAMA

Najczęściej wyświetlane

REKLAMA
 

Najczęściej komentowane

POWIAT. Bez wypadków, ale za to z dużą ilością kolizji

Powiat, , sz - 01.05.2017 13:03

A   A   A  
POWIAT. Bez wypadków, ale za to z dużą ilością kolizji
fot. sz

Długi weekend majowy na drogach powiatu oświęcimskiego jest w miarę bezpieczny. Nie doszło do ani jednego wypadku drogowego. Niestety policjanci od piątku do poniedziałkowego poranka wykonywali czynności przy aż 26 kolizjach drogowych.Od piątku na drogach całego kraju trwa policyjna akcja Majowy Weekend 2017. W powiecie oświęcimskim funkcjonariusze Wydziału Ruchu drogowego w szczególny pilnują bezpieczeństwa w ruchu drogowym.

 

-Od piątku do poniedziałkowego poranka na drogach powiatu oświęcimskiego nie doszło do żadnego wypadku drogowego, jednakże policjanci wykonywali czynności przy 26 zgłoszonych kolizji drogowych, a także wyeliminowali z ruchu drogowego 4 nietrzeźwych kierujących – informuje Małgorzata Jurecka z Komendy Powiatowej Policji w Oświęcimiu.

 

Natomiast policjanci z Wydziału patrolują miasta oraz wsie i strzegą ładu i porządku. Funkcjonariusze niezwłocznie reagują na wszelkie przejawy łamania prawa oraz zgłoszenia mieszkańców.

 

-Policjanci na terenie różnych miejscowości powiatu oświęcimskiego przeprowadzili 150 różnego rodzaju interwencji – zaznacza Małgorzata Jurecka.


Wyświetleń: 3982
Dodaj do: Wykop ten artykuł! Dodaj na Śledzik! Dodaj na Twitter! Dodaj na FaceBook! Dodaj na Blip! Dodaj na Pinger!     |     Wyślij link

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Dodaj komentarz


Nick:

Treść:

Anty-bot:

Komentarze

Brak komentarzy!


Inne w tym dziale

29.05.2017 - Powiat, komentarzy: 0
KARATE-KNOCKDOWN. Brzeszczanie ze... ››
28.05.2017 - Powiat, komentarzy: 0
PIŁKA NOŻNA. Sprawdź... ››
27.05.2017 - Powiat, komentarzy: 0
PIŁKA NOŻNA. Wiosenny szlagier w... ››
27.05.2017 - Oświęcim, komentarzy: 0
OŚWIĘCIM. Wieści z Ratusza - FILM ››
22.05.2017 - Powiat, komentarzy: 0
KOBIECY FUTBOL. Blisko, coraz bliżej... ››
REKLAMA
REKLAMA
 
REKLAMA

Galeria zdjęć

Imprezy

Organizujesz jakieś wydarzenie, organizujesz jakąś imprezę!?
Zadzwoń i wypromuj ją w portalu Oświęcimskie24.pl0.32449293136597