Kontakt

REDAKCJA & REKLAMA

redakcja@oswiecimskie24.pl

Szymon Chabior - 513 413 413
szymon@oswiecimskie24.pl

REKLAMA

Najczęściej wyświetlane

REKLAMA
 

Najczęściej komentowane

POLANKA WIELKA. Przez trzy miesiące na drogę samochodem nie wyjedzie

Polanka Wielka, , sz - 11.05.2017 11:33

A   A   A  
POLANKA WIELKA. Przez trzy miesiące na drogę samochodem nie wyjedzie

Z prawem jazdy na okres trzech miesięcy pożegnał się 30-letni kierowca z Gminy Przeciszów. Mężczyzna na terenie zabudowanym przekroczył prędkość o 62 km/h. Pogoda sprzyja więc śmiało będzie mógł jeździć na rowerze lub chodzić pieszo.Policjanci z oświęcimskiej drogówki patrolowali dzisiaj rano ulicę Kasztanową w Polance Wielkiej. Postanowili zatrzymać samochód, który z zbyt dużą prędkością wyprzedzał na podwójnej.

-Tuż przed godziną 7.00 policjanci zauważyli, jadący z prędkością 112km/h, samochód marki mazda wyprzedzający inne pojazdy na podwójnej ciągłej. Funkcjonariusze natychmiast dali kierowcy sygnał do zatrzymania się – informuje Małgorzata Jurecka, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Oświęcimiu.

Szybko okazało się, iż za kierownicą samochodu siedzi 30-letni mieszkaniec Gminy Przeciszów. Mężczyzna usłyszał jakie popełnił wykroczenia. Kierowca otrzymał mandat oraz punkty karne. Jednocześnie mężczyzna stracił prawo jazdy na okres trzech miesięcy.


Wyświetleń: 3077
Dodaj do: Wykop ten artykuł! Dodaj na Śledzik! Dodaj na Twitter! Dodaj na FaceBook! Dodaj na Blip! Dodaj na Pinger!     |     Wyślij link

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Dodaj komentarz


Nick:

Treść:

Anty-bot:

Komentarze

Brak komentarzy!


Inne w tym dziale

29.05.2017 - Powiat, komentarzy: 0
KARATE-KNOCKDOWN. Brzeszczanie ze... ››
28.05.2017 - Powiat, komentarzy: 0
PIŁKA NOŻNA. Sprawdź... ››
27.05.2017 - Powiat, komentarzy: 0
PIŁKA NOŻNA. Wiosenny szlagier w... ››
22.05.2017 - Powiat, komentarzy: 0
KOBIECY FUTBOL. Blisko, coraz bliżej... ››
22.05.2017 - Powiat, komentarzy: 0
OŚWIĘCIM. Food truck'i stanęły na... ››
REKLAMA
REKLAMA
 
REKLAMA

Galeria zdjęć

Imprezy

Organizujesz jakieś wydarzenie, organizujesz jakąś imprezę!?
Zadzwoń i wypromuj ją w portalu Oświęcimskie24.pl0.29849004745483