Kontakt

REDAKCJA & REKLAMA

redakcja@oswiecimskie24.pl

Szymon Chabior - 513 413 413
szymon@oswiecimskie24.pl

REKLAMA

Najczęściej wyświetlane

REKLAMA
 

Najczęściej komentowane

OŚWIĘCIM. Oświęcim na drugim stopniu podium w rankingu gmin przyjaznych inwestorom

Oświęcim, , sz - 19.05.2017 07:14

A   A   A  
OŚWIĘCIM. Oświęcim na drugim stopniu podium w rankingu gmin przyjaznych inwestorom
fot. nadesłane

Podczas tegorocznej ósmej edycji konkursu „Gmina na 5!”, który ma wyłonić gminy najbardziej przyjazne inwestorom Oświęcim zajął drugie miejsce. Na najwyższym miejscu znalazło się Mrągowo, a tuż za Oświęcimiem Stawiguda.Konkurs „Gmina na 5!” organizuje Instytut Przedsiębiorstwa Szkoły Głównej Handlowej. Badaniem relacji biznesowych objęto blisko 650 gmin w całym kraju.

-Studenci wcielili się w rolę tajemniczych klientów i przetestowali kontakty urzędów z potencjalnymi inwestorami.  Oceniano też informacje dostępne na stronach internetowych urzędów oraz kontakt mailowy z urzędnikami odpowiedzialnymi za relacje z biznesem – informuje Katarzyna Kwiecień z Urzędu Miasta Oświęcim.

Nagrody wręczono na Forum „Gmina na 5!”, które odbyło się w kilka dni temu w Szkole Głównej Handlowej. Wyróżnienie dla Oświęcimia odebrał osobiście Janusz Chwierut.

–Wyróżnienie jest potwierdzeniem tego co dzieje się w naszym mieście. Tworzenie dobrych warunków dla inwestowania przyciąga kolejne przedsięwzięcia w sferze gospodarczej i co dla nas bardzo ważne także w branży hotelarskiej. Przynosi to nowe miejsca pracy, zmianę wyglądu miasta – komentuje Janusz Chwierut prezydent Oświęcimia.


Wyświetleń: 1475
Dodaj do: Wykop ten artykuł! Dodaj na Śledzik! Dodaj na Twitter! Dodaj na FaceBook! Dodaj na Blip! Dodaj na Pinger!     |     Wyślij link

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Dodaj komentarz


Nick:

Treść:

Anty-bot:

Komentarze

Brak komentarzy!


Inne w tym dziale

29.05.2017 - Powiat, komentarzy: 0
KARATE-KNOCKDOWN. Brzeszczanie ze... ››
28.05.2017 - Powiat, komentarzy: 0
PIŁKA NOŻNA. Sprawdź... ››
27.05.2017 - Powiat, komentarzy: 0
PIŁKA NOŻNA. Wiosenny szlagier w... ››
27.05.2017 - Oświęcim, komentarzy: 0
OŚWIĘCIM. Wieści z Ratusza - FILM ››
22.05.2017 - Powiat, komentarzy: 0
KOBIECY FUTBOL. Blisko, coraz bliżej... ››
REKLAMA
REKLAMA
 
REKLAMA

Galeria zdjęć

Imprezy

Organizujesz jakieś wydarzenie, organizujesz jakąś imprezę!?
Zadzwoń i wypromuj ją w portalu Oświęcimskie24.pl0.26627206802368