Kontakt

REDAKCJA & REKLAMA

redakcja@oswiecimskie24.pl

Szymon Chabior - 513 413 413
szymon@oswiecimskie24.pl

REKLAMA

Najczęściej wyświetlane

REKLAMA
 

Najczęściej komentowane

OŚWIĘCIM. Od poniedziałku zmieni się ruch na ul. Chemików

Oświęcim, , red - 10.06.2017 06:58

A   A   A  
OŚWIĘCIM. Od poniedziałku zmieni się ruch na ul. Chemików
fot. UM Oświęcim

To ważna informacja dla kierowców i pasażerów komunikacji miejskiej. Od poniedziałku zostanie zamknięty odcinek ulicy Chemików od al. Tysiąclecia do ul. Zwycięstwa. Zarządca drogi zorganizował objazdy.-Na czas zamknięcia ulicy Chemików na odcinku od al. Tysiąclecia do ul. Zwycięstwa wyznaczono objazdy poprzez ul. Słowackiego, al. Tysiąclecia, Unii Europejskiej, a także drogami wewnętrznymi 1, B i E na terenie firmy Synthos – poinformował Marcin Sosiński z Przedsiębiorstwa Wielobranżowego Banimex Sp. z o.o.

Tym samym objazdem będą jeździły również pojazdy komunikacji miejskiej. Na czas objazdów wyłączone zostaną przystanki „Dwory Cichy Kącik” na ulicy Chemików. Nowe przystanki powstaną na przebudowanym już odcinku ul. Chemików i Zwycięstwa oraz na przedłużeniu al. Tysiąclecia tj. wewnętrzna ulica E na terenie firmy Synthos.


Wyświetleń: 6573
Dodaj do: Wykop ten artykuł! Dodaj na Śledzik! Dodaj na Twitter! Dodaj na FaceBook! Dodaj na Blip! Dodaj na Pinger!     |     Wyślij link

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Dodaj komentarz


Nick:

Treść:

Anty-bot:

Komentarze

Brak komentarzy!


Inne w tym dziale

25.06.2017 - Oświęcim, komentarzy: 0
OŚWIĘCIM. Heiko Klohn osobiście... ››
24.06.2017 - Powiat, komentarzy: 0
HARMĘŻE. Pijany kierowca volkswagena... ››
24.06.2017 - Powiat, komentarzy: 0
PIŁKA NOŻNA. Solarze mogą być... ››
24.06.2017 - Oświęcim, komentarzy: 0
OŚWIĘCIM. Wieści z Ratusza – FILM ››
23.06.2017 - Powiat, komentarzy: 0
PIŁKA NOŻNA. Czwarta edycja... ››
REKLAMA
REKLAMA
 
REKLAMA

Galeria zdjęć

Imprezy

Organizujesz jakieś wydarzenie, organizujesz jakąś imprezę!?
Zadzwoń i wypromuj ją w portalu Oświęcimskie24.pl0.22259187698364