Kontakt

REDAKCJA & REKLAMA

redakcja@oswiecimskie24.pl

Szymon Chabior - 513 413 413
szymon@oswiecimskie24.pl

REKLAMA

Najczęściej wyświetlane

REKLAMA
 

Najczęściej komentowane

OŚWIĘCIM. Golfem wbił się w naczepę ciężarówki. Kierowca w ciężkim stanie - ZDJĘCIA

Powiat, , sz - 15.06.2017 11:10

A   A   A  
OŚWIĘCIM. Golfem wbił się w naczepę ciężarówki. Kierowca w ciężkim stanie - ZDJĘCIA
fot. Szymon Chabior

Kierujący volkswagenem golfem 21-letni mężczyzna w ciężkim stanie trafił do szpitala, a następnie śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego został przetransportowany do szpitala w Krakowie. Na drodze krajowej zderzyły się cztery samochody.Do poważnego zdarzenia drogowego doszło w nocy środę na czwartek około godziny 1.30 na ulicy Fabrycznej w Oświęcimiu. Na drodze krajowej nr 44 zderzyły się trzy samochody osobowe i jeden ciężarowy.

Ze wstępnych ustaleń wynika, iż kierujący volkswagenem golfem 21-letni mieszkaniec powiatu wadowickiego jadąc od strony Zatora, uderzył z dużą prędkością w naczepę ciągnika siodłowego daf, który skręcał z ulicy Fabrycznej w kierunku ulicy Unii Europejskiej. Następnie golf przetarł się bokiem o seata arosę, którym kierował oświęcimianin i zatrzymał się kilkadziesiąt metrów dalej. Czwarty pojazd, który brał udział w zdarzeniu jechał w kierunku Zatora. Kierujący alfa romeo mieszkaniec Przybradza widząc co się dzieje na drodze skręcił kierownicą w prawo i wpadł do przydrożnego rowu. Tym manewrem uniknął zderzenia z golfem.

W całym zdarzeniu ucierpiał tylko kierowca volkswagena. Mężczyzna w ciężkim stanie został zabrany do oświęcimskiego szpitala, a następnie śmigłowcem został przetransportowany do szpitala w Krakowie.

-W akcji udział brały dwa zastępy Państwowej Straży Pożarnej oraz jeden zastęp Ochotniczej Straży Pożarnej w Oświęcimiu, dwa Zespoły Ratownictwa Medycznego oraz policja – mówi Zbigniew Jekiełek, oficer prasowy Państwowej Straży Pożarnej w Oświęcimiu. -Działania zakończono około godziny 4 nad ranem – dodaje oficer.

Sprawą zajmują się policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Oświęcimiu.  


Wyświetleń: 10418
Dodaj do: Wykop ten artykuł! Dodaj na Śledzik! Dodaj na Twitter! Dodaj na FaceBook! Dodaj na Blip! Dodaj na Pinger!     |     Wyślij link

Galeria

zobacz całą galerię ››

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Dodaj komentarz


Nick:

Treść:

Anty-bot:

Komentarze

2017-06-15 16:04:00
wkur(z)ony:

Czyli DAWCA winien wypadku, szkoda, że naraził innych a sam ocalał bez szwanku


2017-06-15 13:15:27
Nanii:

Jak on się w niego wbił skoro ciężarówka powinna się znajdować na pasie zjazdowym? Az tak szybko jechał? Czy ciężarówka skręcała z pasa do jazdy na wprost (co notorycznie się dzieje na tym odcinku, notorycznie także ciężarówki wjeżdżają bezpośrednio, pomijając pas do włączania się do ruchu).


2017-06-15 11:35:13
leo:

młody kierowca + golf + duża prędkość = wynik jest wszystkim znanyInne w tym dziale

25.06.2017 - Osiek, komentarzy: 0
OSIEK. Raz pod górkę, a raz z górki.... ››
25.06.2017 - Oświęcim, komentarzy: 0
OŚWIĘCIM. Heiko Klohn osobiście... ››
24.06.2017 - Powiat, komentarzy: 0
HARMĘŻE. Pijany kierowca volkswagena... ››
24.06.2017 - Powiat, komentarzy: 0
PIŁKA NOŻNA. Solarze mogą być... ››
24.06.2017 - Oświęcim, komentarzy: 0
OŚWIĘCIM. Wieści z Ratusza – FILM ››
REKLAMA
REKLAMA
 
REKLAMA

Galeria zdjęć

Imprezy

Organizujesz jakieś wydarzenie, organizujesz jakąś imprezę!?
Zadzwoń i wypromuj ją w portalu Oświęcimskie24.pl0.24644017219543