Kontakt

REDAKCJA & REKLAMA

redakcja@oswiecimskie24.pl

Szymon Chabior - 513 413 413
szymon@oswiecimskie24.pl

REKLAMA

Najczęściej wyświetlane

REKLAMA
 

Najczęściej komentowane

HOKEJ NA LODZIE. Nowe rozdanie, czyli kobieta za sterem

Powiat, , png - 18.06.2017 19:00

A   A   A  
HOKEJ NA LODZIE. Nowe rozdanie, czyli kobieta za sterem
Bożena Fraś zastąpiła Ryszarda Skórkę na stanowisku prezesa oświęcimskiej Unii. fot. sz

Bożena Fraś zastąpiła Ryszarda Skórkę na stanowisku prezesa oświęcimskiej Unii. To pierwszy przypadek w historii, gdy najważniejszą funkcję w biało-niebieskim klubie powierzono kobiecie. Brawo i powodzenia! 

-To nie była bynajmniej łatwa decyzja i długo się zastanawiałam czy przyjąć propozycję objęcia funkcji prezesa Unii - mówi Bożena Fraś, która działa w zarządzie spółki Oświęcimski Sport i jest także prezesem Miejskiego Zakładu Komunikacji w Oświęcimiu. Ma blisko 30-letnie doświadczenie w różnych branżach handlowo-przemysłowych - Bardzo lubię sport, ale nie ukrywam, że to spore wyzwanie - dodaje.
Bożena Fraś jest absolwentką Akademii Ekonomicznej w Krakowie. Posiada także dyplom studiów podyplomowych w zakresie rachunkowości i finansów. Liczy na wsparcie i pomoc zarządu w prowadzeniu klubu.
- Za wcześnie, by mówić o konkretnych celach na nadchodzący sezon. W najbliższym czasie spotkamy się i będziemy je doprecyzowali - stwierdziła Bożena Fraś.
Poprzedni sezon hokeiści Unii zakończyli na siódmym miejscu. To nie jest pozycja, która satysfakcjonowałaby oświęcimian. - Zrobimy wszystko, aby to miejsce poprawić. Będziemy chcieli wdrożyć motywacyjny system wynagradzania i zobaczymy jakie to będzie miało przełożenie na wyniki - zakończyła nowa prezeska Towrzystwa Hokejowego Unii Oświęcim.
Biało-niebiescy kończą powoli pierwszy i zarazem najtrudniejszy okres przygotowań do rozgrywek 2017/18. Nad kondycją i wytrzymałością będą pracowali do końca czerwca. Później udadzą się na urlopy, a do zajęć na lodzie powrócą po trzech tygodniach. Najważniejsze, że klub uzyskał już licencję na start w ekstralidze.
W porównaniu do poprzedniego sezonu w zespole są niewielkie personalne korekty. Najbardziej spektakularna to powrót do drużyny czeskiego napastnika - Lukasa Rihy. Z nowych graczy jest jeszcze obrońca - Adam Krok. Jeśli chodzi o ubytki, to póki co do tej rubryki możemy wpisać trzy nazwiska. Na "zawieszenie łyżew na kołku" zdecydował się Wojciech Koczy i Artur Budzowski, a Daniel Kysela wrócił w swoje rodzinne strony.

 

 


Wyświetleń: 1878
Dodaj do: Wykop ten artykuł! Dodaj na Śledzik! Dodaj na Twitter! Dodaj na FaceBook! Dodaj na Blip! Dodaj na Pinger!     |     Wyślij link


Warto zobaczyć


Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Dodaj komentarz


Nick:

Treść:

Anty-bot:

Komentarze

Brak komentarzy!


Inne w tym dziale

25.06.2017 - Osiek, komentarzy: 0
OSIEK. Raz pod górkę, a raz z górki.... ››
25.06.2017 - Oświęcim, komentarzy: 0
OŚWIĘCIM. Heiko Klohn osobiście... ››
24.06.2017 - Powiat, komentarzy: 0
HARMĘŻE. Pijany kierowca volkswagena... ››
24.06.2017 - Powiat, komentarzy: 0
PIŁKA NOŻNA. Solarze mogą być... ››
24.06.2017 - Oświęcim, komentarzy: 0
OŚWIĘCIM. Wieści z Ratusza – FILM ››
REKLAMA
REKLAMA
 
REKLAMA

Galeria zdjęć

Imprezy

Organizujesz jakieś wydarzenie, organizujesz jakąś imprezę!?
Zadzwoń i wypromuj ją w portalu Oświęcimskie24.pl0.28453302383423